ERKONYALILAR ŞUBELERİNDE OMNİ VECTRON POS SİSTEMLERİNİ TERCİH ETTİ..

1988’den beri Konya mutfağının yöresel lezzetlerini usta aşçılarının hünerleriyle hazırlayan Erkonyalılar, Konya’nın meşhur etli ekmeğini ve fırın (tandır) kebabını müşterilerine sunuyor. Kuruluşundan bu yana kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeyen Erkonyalılar Ataşehir, Bostancı, Gebze, Maltepe, Moda, Kozyatağı, Sancaktepe şubelerinde hizmet vererek büyümeye devam ediyor.

Yöresel tatları ile müşterilerinin damak tadına hitap eden ERKONYALILAR işletme sahibi Muzaffer GÜVENÇ “Vectron POS sistemi bütünleşik ve güvenli bir sistem olması nedeniyle sadece Türkiye’nin değil, dünyanın lider zincir işletmeleri tarafından da tercih ediliyor. Mağazalarımızda sorunsuz ve güvenle çalışacağımız bir otomasyon sistemine ihtiyacımız vardı. Biz de tercihimizi yıllardır bu sektöre hizmet veren Omni AŞ’nin satış ve desteğini üstlendiği POS çözümlerinde lider Vectron POS’dan yana kullandık” dedi.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, ise “Özellikle Vectron POS’ un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenler. Erkonyalılar ile yaptığımız iş birliğinden dolayı mutluyuz” şeklinde konuştu.

Erkonyalılar’ın kullandığı Omni çözümleri:

Vectron Vario Sistem Ünitesi

Her büyüklükteki Restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, Mali Onaylı Yazar Kasa seçeneğine sahip, sektöre özel tasarlanmış Satış Noktası Sistemi’dir.