NAMLI GURME TERCİHİNİ OMNİ VECTRON POS RESTORAN PROGRAMLARI’NDAN YANA KULLANDI

NAMLI Gurme’nin ilki Karaköy’de açılan gurme ürünlerinin yer aldığı mağazasında, İtalya’dan getirilen profiterollerden, yöresel peynirlere, ballara, çeşitli mezelere ve tatlılara kadar herşey mevcut. 70 çeşit zeytinyağlı yemeğin yer aldığı Restoran çok geniş bir lezzet gamına sahip. NAMLI Gurme’nin üçüncü kuşak temsilcisi Engin Mepa, “2007 Nisan ayı sonunda Karaköy’de, hem Şarküteri hem Cafe-Restoran konsepti ile açılan yeni Restoranlarında hedeflerinin Türk mutfağını tanıtmak olduğunu ve yeni şubelerle İstanbul’da büyümek istediklerini” söylüyor.

Yarım yüzyılı aşkın süredir kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeyen deneyimli marka NAMLI Gurme, yılların işletmecilik deneyimiyle, mağazalarının bilgisayarlı otomasyon tercihini gene yılların tecrübeli ve güvenilir şirketi Omni’nin POS sistemlerinden yana kullandı. Böylesine konusunda uzman, müşterilerinin mutluluğuna önem veren bir işletmenin otomasyon sistemleri seçimini, sektörün güçlü ve güvenilir firması olan Omni A.Ş.’den yana yapması sürpriz olmadı.

NAMLI Gurme‘nin İşletme Müdürü Betül KURT; “Kasalarda mali onaylı terminal, tezgahlarda ise terazi bağlantılı sipariş giriş ekranları kullanıyoruz. El terminalleri ile müşterilerimizin ilave siparişlerini masada alarak operasyonu daha efektif hale getiriyoruz. Sipariş giriş terminallerinden üretilen sipariş fişlerindeki barkodlar sayesinde kullanımı hızlandırarak müşteriye daha hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Tüm bu süreç bizim verimli ve hızlı çalışmamıza olanak veriyor” dedi.

canada pharmacy

NAMLI Gurme ile yapmış oldukları işbirliğinden son derece memnun olduğunu belirten Omni Genel Müdürü Fırat ERTAN; “İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek Mali Onaylı Vario modeliyle sektörde işletmelerin tercihi olmakta. Özellikle Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek bu tercihin en büyük etkenleri” dedi.

NAMLI Gurme’nin kullandığı Omni çözümleri:

• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi

Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özelliklefastfood, pastane, kahve zincirleri, okul cialis online kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemidir.

Vectron MobilePro (El Terminali) Sistem Ünitesi

Özellikle geniş, bahçeli ve çok katlı işletmelerin tercih ettiği, masa başında sipariş alınmasını ve alınan siparişin doğrudan mutfağa, hesabın ise kasaya iletilmesini sağlayan PC tabanlı olmayan, dokunmatik ve tuşlu, sektöre özel tasarlanmış satış noktası terminalidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi

Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.