NAPOLİTAN RESTORAN “PİPA” TÜM ŞUBELERİNDE OMNİ VECTRON POS SİSTEMLERİNİ TERCİH EDİYOR…

Nişantaşı’nda açıldığı günden itibaren, sahip olduğu muhteşem ambiyansı, lezzetli yemekleri ve kokteylleri sayesinde, kendine özgü geniş bir müdavim kitlesine sahip olan yeni jenerasyon İtalyan yiyecek, içecek, eğlence ve müzik serüveni “PiPa“, Nişantaşı’ndan sonra şimdi Anadolu yakasında da hizmet vermeye başladı.

Concept Masters tarafından Nişantaşı’nda kurulan iddialı mönüleri, sıcak bir ortamı ile yeni jenerasyon pizza – pasta İtalyan Restoranı, gerçek Napolitan PiPa Trio ve PiPa Drinks, şubelerinde Omni Vectron POS sistemlerini kullanarak müşterilerine mükemmel hizmet sunuyor. Mekanın ruhunu oluşturan çizgiler ve renkler, neşeli, dinamik, genç bir ambiyans yaratıyor.

İstanbul’da Napoli mutfağının en leziz örneklerini tadabileceğiniz İtalyan Restoran’ı PiPa’nın sahipleri Alp ÖZKAN, Serhan SUNGUROĞLU, Hakan ÖZKAN; “Nişantaşı’nda ilk şubemiz ve Ataşehir’deki iki şubemizde de Vectron POS sistemleri kullanıyoruz. Kolay kullanımı ve hızlı işlevi sayesinde müşteri hizmet düzeyimizi istediğimiz seviyede tutarken, işletmelerimizi çok detaylı olarak takip edebiliyoruz. Omni’nin merkezi yönetim ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri sayesinde raporları merkezi olarak alabiliyoruz. Bizim için çok önemli olan merkezi yönetim ve işletmelerimizin otomasyonunu Omni’nin desteği ile başarıyla yönetiyoruz” dediler.

Omni Genel Müdürü Fırat ERTAN ise; “Her tür yiyecek içecek işletmelerinin yapısına uygun Vectron POS sistemleri, kolay kullanımı ve hızı ile işletmelerin performansını arttırırken zincirleşmeyi hedefleyen merkezi kontrolünü sağlamaktadır. Ürünlerimiz ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyor ve büyüme hedeflerine yardımcı oluyoruzdedi.

PiPa Restoran’ın kullandığı Omni çözümleri:
Vectron Vario Sistem Ünitesi
Her büyüklükteki Restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, Mali Onaylı Yazar Kasa seçeneğine sahip, sektöre özel tasarlanmış Satış Noktası Sistemi’dir.

Vectron Color Touch Sistem Ünitesi
Her büyüklükteki Restoran, cafe/bar, fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi yiyecek içecek işletmelerinin yanı sıra gece kulübü gibi karanlık mekanlara uygum sağlayan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tamamen dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Satış Noktası Sistemi’dir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

Omni Arka Ofis Sistemi NovaBOS (NovaBackOfficeSuites)

NovaBOS; Nova Stock (Stok Kontrol Sistemi), NovaLook (Web Raporlama Sistemi), NovaConnect (Muhasebe Programları Bağlantı Programı) ve NovaCRM (Müşteri Takip Sistemi) modüllerinden oluşan, Omni tarafından geliştirilmiş web tabanlı Arka Ofis paketidir. Merkez ve merkeze bağlı tüm mağazalar internet bağlantısının bulunduğu her noktadan kendi bilgilerine ulaşıp işlem yapabilir. Web tabanlı olması sayesinde minimum konfigürasyona sahip pc’lerde dahi çalışarak program kullanım maliyetini en aza indirir. SQL veritabanında toplanan stok ve satış dataları tek bir yazılım üzerinden izlenir ve bu bilgiler istenen Muhasebe Paketlerine aktarılabilir.