OMNİ -UFRAD FRANCHİSİNG DERNEĞİ TOPLANTISI

Türkiye’de Restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri otomasyon sistemleri denildiğinde akla gelen ilk isim Omni A.Ş., geçtiğimiz yıl portföyüne eklediği Simit Sarayı, Fratelli La Bufala, Kırçiçeği, Pipa, Bağ Pastaneleri gibi ülkemizin ve dünyanın prestijli isimlerine çözümler sunmanın gururu ile yoluna devam ediyor.

Omni 16 Ocak 2013 tarihinde Ufrad Franchising Derneği işbirliği ile Holiday Inn Şişli’de düzenlenen toplantıya sponsorluk yaparak sektöre yeni ürünlerini tanıttı. Toplantıya konuşmacı olarak katılan Yiyecek İçecek Sektörünün duayeni Osman SERİM “Bir Türk Markası Yaratmak” konusu hakkında bilgi verdi.

Ürünlerini çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Omni, yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın servis ağı, deneyimli teknik ekibi ve 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat ERTAN, “Omni olarak, 1996 yılından bu yana yiyecek içecek sektörüne en yeni, en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle Vectron POS’ un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek ile sektörün en iddialı ismiyiz. Ürünlerimizi, hızla gelişen sektörün taleplerini karşılaması için sürekli geliştiriyoruz” dedi.