ET-INN’İN TERCİHİ OMNİ-VECTRON POS SİSTEMİ…

Yaklaşık 38 yıldır gayrimenkul sektöründe hizmet gösteren firma, hizmet yelpazesini biraz daha büyütüyor. Konut kavramını sadece üretim olarak değil bir hizmet olarak benimseyen, konuttaki farkını yapılarına yansıtan Teknik Yapı, faaliyete geçirdiği Et-İnn Restoran ile farkını kalitesi ile ortaya koyuyor…

Kadıköy’de açılan, kebap ve steak konusunda iddialı Et-İnn Restoran’ın hedefi keyifli vakit geçirmek için gerekli olan tüm sosyal donatılara sahip bir Restoran konsepti oluşturmak. Etiler, Ataşehir ve Bağdat Caddesi’nde de yeni Et-İnn Restoranlar açarak büyümeyi planlıyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Et Inn Restoran, sektörde ürün ve hizmet kalitesiyle kendini kanıtlamış Omni Vectron POS Sistemlerini tercih ediyor. Merkezi Yönetim Sistemi ile tüm sisteme hakim olup, tüm raporları daha detaylı görerek tam bir kontrol sağlıyor.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, “Yeni bir sektöre giren Et-İnn Restoran’ın Vectron POS Sistemi ile yanlarında olmaktan son derece mutluyuz. Hedefimiz müşterilerimizin ve onların müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetlerini sağlamaktır” dedi.

Et-İnn’in kullandığı Omni çözümleri:

Vectron Vario Sistem Ünitesi
Her büyüklükteki Restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, Mali Onaylı Yazar Kasa seçeneğine sahip, sektöre özel tasarlanmış Satış Noktası Sistemi’dir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.