BODRUM’UN ÜNLÜ BALIK RESTORAN’I MEMEDOF’UN TERCİHİ OMNİ-VECTRON…

Memedof Balık Restoran 2001 yılında Mehmet – Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı. Önceleri amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi. Şuan Marina Memedof ve Yalıkavak Memedof olarak iki işletmesi ile 12 ay boyunca hizmet vermeye devam etmektedir.

Bodrum deyince ilk akla gelen balık Restoranları arasında gelen Memedof’un İşletme Sahibi Mehmet ÇUHADAR; “Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti işletmemiz için çok önemli. İşletmelerimiz için tercihimizi sektörde kendini kanıtlamış, yıllardır/ bu sektörde hizmet veren Omni AŞ.’nin satış ve desteğini üstlendiği bütünleşik POS çözümlerinde lider Vectron POS’dan yana kullandık” dedi.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, ise “Omni olarak lezzet garantisini kaliteli hizmet ile harmanlayarak konuklarına yıllardır aynı heyecanla sunan Memedof gibi değerli bir işletme ile birlikte yol almaktan gurur duymaktayız. Vectron’un bütünleşik ve güvenli bir sistem olması, yıllar içinde ek yatırım gerektirmemesi, MobilePro el terminallerinin hızlı ve kaliteli servis sunmaya destek olması işletmelerin Omni’yi tercih etmelerindeki etkenlerden birkaçı. Bütün bunlar Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği desteği ile birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışında öncü olmaya devam ediyor şeklinde konuştu.

Memedof’un kullandığı Omni çözümleri:

Vectron Vario Sistem Ünitesi
Her büyüklükteki Restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, Mali Onaylı Yazar Kasa seçeneğine sahip, sektöre özel tasarlanmış Satış Noktası Sistemi’dir.
Vectron MobilePro (El Terminali) Sistem Ünitesi
Özellikle geniş, bahçeli ve çok katlı işletmelerin tercih ettiği, masa başında sipariş alınmasını ve alınan siparişin doğrudan mutfağa, hesabın ise kasaya iletilmesini sağlayan PC tabanlı olmayan, dokunmatik ve tuşlu, sektöre özel tasarlanmış satış noktası terminalidir.