NOVALOOK APP STORE’DA KULLANIMINIZ İÇİN HAZIR.

Restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri gibi yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen işletmeleri için özel olarak tasarlanan POS otomasyon ve arka ofis çözümlerinde sektöründe 20 yılı geride bırakan Omni A.Ş., NovaLook Mobil App ile ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılan bu uygulama ile işletmenizin cirosunu, anlık yada geçmişe yönelik olarak telefonunuzda görüp raporlayabilirsiniz.

Ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duymadan işletmenize ait ciro ve kuver bilgilerini, en çok sattığınız ürünleri, yapılan indirim detaylarını, açık çekleri ve ödenmez / ikramları da cep telefonunuzdan anlık raporlayabileceğiniz bu uygulama ile Omni A.Ş., son teknoloji ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Her nerede olursanız olun cep telefonunuzdan işletmenizle ilgili bu bilgilere anlık erişim sağlayan ürünümüz ile ilgili detaylı bilgi için 444 66 64 no’lu telefonu arayarak satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.