OMNİ A.Ş. YİRMİ YAŞINDA…

Restoran Otomasyonunda OMNİ A.Ş. yenilikçi ve kalıcı çözümler sunuyor.

POS çözümlerinin önde gelen markalarından OMNİ A.Ş. sektörde yirminci yılını kutluyor. Şirket yirmi yıldır Restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri gibi yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen işletmelerine özel tasarlanan POS otomasyon ve arka ofis çözümleri sunuyor. Kuruluşundan bu güne yarattığı öncü, güvenilir ve kalıcı çözümlerle çok geniş bir referans listesine sahip olan şirket bunun haklı gururunu da yaşıyor.

OMNİ A.Ş. Genel Müdürü Fırat ERTAN, şirket olarak köklü bir bilgi birikimine sahip olduklarını vurgulayarak, satıştan desteğe, yazılımından onarıma kadar tüm ekibin uzun yıllardır sektörü çok iyi tanıdığını ve müşterilerine güvenilir bilgi birikimi ile hizmet verdiklerini ifade ediyor.

Restoran işletmeciliği otomasyonunda daima öncü olan, güçlü ve güvenilir yapısıyla öncülüğünü 20 yıldır sürdüren Omni’nin; kendini sürekli yenileyen ve yenilenen çözümler sunan, mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olduğunu belirten Fırat ERTANSon teknoloji ürünlerini en hızlı biçimde Türkiye ile buluşturmak amacıyla önemli çalışmalar yapıyoruz. Üstün teknolojik özellikleriyle hem dünyada hem de ülkemizde adından çok söz ettiren yeni ürünlerimizin gücü, yılların getirdiği tecrübemiz, hizmet ve kalite farkımız ile 2016 yılında daha da büyüyerek hizmetlerimize devam edeceğiz” diyor.

OMNİ, konuk ağırlama sektörünün otomasyon çözümlerinde akla gelen ilk markalardan

Omni POS Sistemleri Restoran programları ile işletmeciler sistemi kolayca yönetebiliyor, güvenilir alt yapısı sayesinde iş sürecini doğru bir şekilde kontrol ederek, daha az insan gücü ile kaliteli bir üretim sağlayabiliyor. Restoran programı ile müşteri memnuniyetini ve işletmenin toplam verimini arttırabilen OMNİ, yönetime otomatik veri aktarımını gerçekleştirerek gerçek bir lokanta otomasyonu sunuyor.

Dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi, yenilikçi teknolojisiyle sürekli takip edilen Vectron System AG, Türkiye pazarına Omni A.Ş. ile temsil ediliyor. Şirket, Vectron’un Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’daki tek temsilcisi olarak, 1996 yılından beri sektörde başarılı uygulamalara imza atmaya devam ediyor.