Sunset Grill & Bar Restoran otomasyon sistemlerinde 11 yıldır Omni Vectron POS Sistemleri’ni kullanıyor…

İstanbul’un lider “fine dining” Restoranlarından Sunset, 11 yıldır kullandığı Omni Vectron POS ile sistem değiştirmeden Yeni Nesile geçiş yapabilecek.

İstanbul’un lider “fine dining” Restoranlarından Sunset Grill & Bar, 1994 yılından beri Ulus Parkı’nın içinde iki kıtayı birleştiren İstanbul Boğaz’ının muhteşem manzarasına karşı seçkin müşterilerini ağırlıyor.

Sunset, uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden, Akdeniz, Türk ve Japon mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin sentezlendiği dört değişik mutfağı ve Sushi Barı ile farklı damak tatlarına uygun menüler sunuyor. Titiz ve özenli servise büyük önem veren işletme yetkilileri, hizmet kalitelerinin her zaman müşterilerine kolaylık ve konfor sağlamasına da özen gösteriyor. Aynı özeni işletmelerindeki POS sistemleri donanımı için de göstermeyi ihmal etmiyorlar.

Omni ürünleri ile 2005 yılında tanışan Sunset, yıllardır Vectron POS cihazlarının hizmet kalitesinin konforu ve kolaylığından duyduğu memnuniyetini sürdürüyor. İşletmede, ağırlıklı olarak Vectron MobilPro el terminalleri ile hizmet verilirken; arka ofis programlarında ise NovaStock ve NovaLook kullanılıyor.

Restoranın ihtiyaçlarına yönelik özel tasarlanan Vectron POS sistemleri ve arka ofis sistemleri için Omni A.Ş.’nin sunduğu çözümler ile on yılı geride bırakan Sunset, mevzuatla ilgili gelişmeler çerçevesinde Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz kullanım zorunluluğuna 11 yıldır kullandıkları sistemlerini değiştirmeden geçiş yapabilecek.

Sunset’teki POS sistemlerinin, mevzuatla ilgili zorunlu gelişmelere göre yeni nesil cihazlarla uyumlu hale getirilmesi, bu alandaki çalışmalara güzel bir örnek teşkil ediyor. İşletmede yıllardır kullanılan POS sistemin yeni güncellemeler için değiştirilmeden adapte edilebilmesi müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşımakta.

Omni bu çalışmada olduğu gibi, zaman, kullanım ve dayanıklılık avantajıyla mevzuata uyumlu ve uzun ömürlü çözümlerle güvenilir hizmet sunmaya devam ediyor.