GÖRGÜLÜ PASTANELERİ MAĞAZALARINI VECTRON POS SİSTEMLERİ İLE YÖNETİYOR

Pastacılık duayenlerinden Görgülü Pastaneleri, sektörde yarım asrı aşkın süreden bu yana aynı servis kalitesi ile hizmet eden ender kuruluşlardan biri. 1960 yılından günümüze kadar kalitesini koruyan, güçlü ve yenilikçi bir marka stratejisiyle faaliyet gösteren Görgülü Pastaneleri 55 senelik deneyimi ile pastacılık sektörüne yeni bir ivme getirmeyi amaçlayan işletmeler arasında yer alıyor.

Pasta çeşitlerinden sütlü tatlılara; hamur işlerinden, özel tasarım çikolatalara kadar geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra; düğün pastaları ve özel günler için kişiye özel tasarım pastalar da dizayn ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Görgülü Pastaneleri, Anadolu yakasında bulunan 4 şubesiyle her daim kaliteli ve yenilikçi adımlarla yoluna devam ediyor ve misafirlerine ev konforunun yanı sıra ev yapımı tadında lezzetler sunuyor.

Görgülü Pastaneleri müşteri hizmet kalitesini daha üst düzeye çıkarmak için Omni’nin Vectron C Touch 12″ terminalini ve MobilePro el terminalini; üretim – stok süreçleri ve anlık raporlara erişim için de Omni’nin geliştirdiği NovaStock ve NovaLook arka ofis programlarını kullanıyor. Bu sayede işletmede daha hızlı ve daha güvenli bir sistem ile müşteri memnuniyetinin yanı sıra tüm operasyonlar daha iyi yönetiliyor.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan yazılımları, donanımı ile bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Kullanıcıların hiçbir program eğitimi almadan işletmelerinin verilerini takip etmelerini sağlıyor ve tek yazılım ile birden çok donanım çeşitliliği sunuyor.