OMNİ & LAVAZZA BEST COFFEE İŞBİRLİĞİ 10. YILINA GİRİYOR

Dünyaca ünlü İtalyan Kahvesi Lavazza’nın Türkiye tek yetkili distribütörü BEST İTHALAT A.Ş. kafe zinciri markası BEST COFFEE SHOP’larında, kahve zincirlerinin tercihi Omni Vectron POS Sistemlerini kullanıyor.

BEST A.Ş. ilk şubesini 2008 yılında Maslak Vodafone Genel Müdürlük Merkezi’nde açtı ve 2017 yılına kadar 60 şubeli bir kahve zinciri haline geldi.

Günümüzde onlarca satış noktasında kahve tüketicilerine sunulan önde gelen kahve markaları arasında olan BEST COFFEE SHOP, POS teknolojisinde en güncel yazılımı ve donanımı sunan Omni-Vectron POS Sistemleri’nin kaliteli cihazlarının ve sunduğu teknik altyapı-destek avantajının verdiği güvenle yoluna devam ediyor.

Best Coffee Shop Genel Müdürü Sertaç AKYÜZOL “Ocak 2008’de ilk açılan kafemizden bugüne 9 yılı aşan bir sürede kesintisiz OMNI ile çalıştık. Bu süreçte sıfıra yakın arıza oranı , 7×24 müşteri servisi, yeni uygulamalara geçişte bizlere sundukları destekler ve yönetimden başlayarak tüm satış ve teknik ekibin bizlere yaşattığı “biz bir aileyiz” duygusu ile sistemimizin “ödeme sistemleri” grubunda tercihimizde hiçbir zaman yanılmadığımızı gördük. Operasyon sistemimizin ticari kısmının kalbinde yer alan OMNI sistemleri bize sağladığı bu tecrübe ve güven de gelecekteki büyüme hedeflerimizde bizlere daha güvenli ve hızlı ilerlememizi sağlayacaktır” dedi.

 

Omni Satış ve Müşteri İlişkileri Bölümü Yöneticisi Sevan OHANYAN ise özellikle zincir işletmelerde POS Sistemlerinin öneminden bahsederek “Bugün merkezi sistem ve arka ofis programları, hızlı sirkülasyona sahip çok şubeli işletmelere büyük faydalar sağlıyor. İşletmelerde yoğun sipariş ve hesap işlemlerinin olduğu süreçlerde ise POS yazılım ve donanımlarındaki denetleme-kontrol mekanizmaları hayat kurtarıcı olabiliyor. Kaliteli yazılım ve donanım kullanan büyük firmalar işlem, raporlama ve yönetim süreçlerinde daha güvenli ve sağlam ilerliyorlar. Omni olarak işletmelere Vectron POS yazılım ve donanımını birlikte sunarak sorunsuz işleyen otomasyonlar sağlıyoruz. Kapsamlı teknik destek çözümleri üreterek müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Omni’ye duyulan güvenin arkasında bu yatıyor.” dedi.

Girdiğimiz dijital çağda ve yoğun tüketim döneminde işletmelerin performansını yüksek ölçüde arttıran Omni-Vectron POS Sistemleri, sektöre özel çözümler üreterek özgün çalışma sistemlerine uyum sağlıyor. Omni-Vectron bütünleşik bir sistem olma özelliği ile sorunsuz POS otomasyonları sunarak sektörde öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor.