OMNI POS SISTEMLERİ KEBAP CENNETİ ADANA’DA!

Zaimoğlu Restoranları Omni POS Sistemleri ile Değerlerini Yaşatmaya Devam Ediyor.

Burada eğlence, yeme-içme adına her şey var. Kent yaşamının hengamesine gün içerisinde yeteri kadar maruz kalmış Adanalıların fazla zaman ve çaba harcamadan ellerinin altında istedikleri her şeyi üstüne üstlük birkaç alternatifi ile birlikte bulabilecekleri keyifli bir yaşam alanı. Bunlara estetik mimari de eklenince Park Zirve Adana’ya getirdiği yeni solukla çoktan bir cazibe alanı haline gelmiş durumda.

Park Zirve de tüm ayrıntılar özenle düşünülerek dekore edilmiş; seçkin restoranları, Beybağı ve Kılıçbağı Toplantı Salonları, Safiye Çok Amaçlı Salonu, Safran Balo Salonu, Havuz başı ile tüm organizasyonlar Park Zirve Zaimoğlu’nda inanılmaz davetlere dönüşüyor.

Adana’nın gözde eğlence mekanlarından Park Zirve’de Yeşilçam konseptinde hizmet veren Yeşilçam Meyhanesi de yeni konseptini Adanalılar ile buluşturmaktan gurur duyuyor. Seyhan baraj gölünü yukarıdan eşsiz bir manzara ile izleyen, şehrin trafiğinden ve kalabalığından uzak sakin konumu ile, sadece Adana’nın değil tüm bölgenin en özel mekanlarının başında geliyor.

2009 yılı başında Tayyar ZAİMOĞLU, Adana’da geçmişe ait değerlerin ortaya çıkarılması ve yaşatılması amacıyla başlattığı projelerden birisi olan “ONBAŞILAR” ismini yeniden canlandırmak amacıyla Lisans ve isim haklarını almış ve eski ustaları, şefleri ile aynı kalite ve lezzeti tekrar ortaya çıkararak Seyhan Baraj gölü manzaralı iki katlı ve bahçeli bir mekan açtı.

1904 yılından bugüne, çok şeyin değiştiği ülkemizde değişmeyen yegane ögelerden biri de ONBAŞILAR Kebap’ın adı, lezzeti, kalitesi ve sunduğu hizmeti oldu.

Güvenli veri tabanı, detaylı raporlama, işletme bazında detaylı stok raporları konusunda da profesyonel çözüm arayan Zaimoğlu Grup Restoranları; Park Zirve, Yeşilçam Meyhanesi ve Onbaşılar Kebap markalarında Omni POS Sistemleri’ ne güvenerek mevcut sistemlerini değiştirdi.

Tayyar ZAİMOĞLU’nun oğlu Kaan ZAİMOĞLU “Omni Vectron POS Sistemleri ile daha hızlı servis ve kaliteli hizmet verebiliyoruz.

Omni satış ekibinin bilgi, deneyimleri ile kesintisiz verdikleri teknik destek sayesinde sorunsuz bir Yeni Nesil ÖKC geçiş aşamasındayız. Ayrıca kullanmakta olduğumuz Nova Arka Ofis Sistemleri ile de sorunsuz stok takibi yapıyoruz ve yaptığımız işi anında değerlendirebiliyoruz.’’ dedi.

Omni Satış ve Müşteri İlişkileri Bölümü Yöneticisi Sevan OHANYAN ise; “Özellikle büyük işletmelerde sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, tercih sebebi olmasındaki en önemli etkenler. Zaimoğlu Restoranları ile yaptığımız iş birliğinden dolayı mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Omni-Vectron POS Sistemleri, bütünleşik bir sistem olma özelliği ile sorunsuz POS otomasyonları sunarak sektörde öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor.