Grandma’nın Hikayesi Omni Vectron POS Sistemleri ile Devam Ediyor…

Anneannenin ekmekleriyle hayat bulan bir hikaye…

İster sevin ister sevmeyin Grandma, kapısından girince hayır diyemeyeceğiniz tatlarla donatılmış, gülümsemenize sebep olabilecek ve içinizi ısıtacak bir yer.

Nişantaşı, Bebek, Etiler Akmerkez ve İzmir Mavibahçe gibi lokasyonlardan sonra yeni durağı Suadiye olan Grandma; butik anlayışını koruyarak tercih ettiği doğal ürünlerle lezzeti buluşturuyor. Grandma’nın kurucusu Ceyda Köse, küçüklüğünde anneannesinin anlattığı ekmek yapma hikayeleriyle büyüyor. Bu hikayelerin oluşturduğu merak, seneler içinde ekmek tutkusunu oluşturuyor ve 2009’da hazırlanan ilk maya ise bu yolculuğun başlangıcı oluyor. Hikayenin ilham kaynağı olan anneannesini unutmayarak mekanın ismini de Grandma (anneanne) olarak belirliyor.

Farklı croissant çeşitleri, scone, bagel, çörek, kekler, ev yapımı reçeller, her hafta değişen farklı sebze yemekleri ve artisan kahve Grandma’da sunulan lezzetlerden sadece bazıları. Kullanılan unlar; katkısız doğal un, taş değirmen unu ve organik un. Ekşi maya ekmeklerinin mayası ise, uzun yıllardır besledikleri kendi doğal mayaları. Hiçbir ekmeğine, sanayi tipi un karışımlarını, ekmek katkı maddelerini, kimyasalları veya sanayi tipi yapay aromaları koymuyorlar. Dükkanlarında satılan bütün ürünleri kendi imalathanelerinde üreten Grandma, tedarikçilerinden de hammadde dışında, yarı mamül veya bitmiş herhangi bir ürün satın almıyor.

Bütün ürünlerini özenle hazırlayıp, satışa sunan Grandma, Omni Vectron POS Sistemlerini tercih ederek sorunsuz ve güvenle çalıştığı bir otomasyon sistemine sahip olmanın rahatlığını yaşarken, Omni Arka Ofis Sistemlerini de kullanarak merkezi satış, stok ve anlık veri takipleri ile işletmesinde etkin bir yönetim uyguluyor.

Grandma’nın mekan olarak büyüdüğünü ancak sıcaklığını hala koruduğunu belirten kurucusu Ceyda KÖSE, “ Gün geçtikçe büyüyen yapımızda POS otomasyonu konusunda da güvenilir ve uzun ömürlü bir sisteme ihtiyacımız vardı. Tercihimizi mali onaylı ve bütünleşik bir sistem olan Omni Vectron POS Sistemleri’nden yana kullandık. OMNİ tarafından kurulan sistem sayesinde işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Omni’nin profesyonel satış ve destek ekipleri, teklif aşamasından kurulum sonrası 7/24 desteğe kadar her konuda yanımızdalar. diyerek Omni ile çalışmaktan memnun olduklarını dile getirdi.

Omni Vectron POS ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri, birden fazla işletme ve şubeye sahip zincir veya kompleks işletmeler için birçok avantaj, ek özellik ve fonksiyon sağlıyor. Alman markası Vectron POS’u, ürettiği özel çözümler ile dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olarak sunan Omni, deneyimli ekibi ve 7/24 teknik desteği ile en çok tercih edilen POS Sistemleri Üreticisi unvanını koruyor.