Omni, Temel Restoran İşletmeciliği Sertifika Programı’na Katılıyor

Omni, Türkiye’nin ilk online üniversitesi olan Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi’nin açmış olduğu Temel Restoran İşletmeciliği Sertifika Programına gönüllü bir şekilde destek veriyor. İçeriği Mutfak Dostları Derneği tarafından hazırlanan program dahilinde Omni-Vectron POS Sistemleri Proje Yetkilisi Emre Şanlı programın öğrencilerine “POS eğitimi” konusunda eğitim verecek.

Gastronomi Alanının Önemli İsimleri Bu Programda Buluşuyor

Gastronomi alanında Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Mutfak Dostları Derneği, 30 kuruluş yıldönümünde Türkiye’nin ilk online üniversitesi Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi ile ortak bir projeye imza atıyor. Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi’nin açmış olduğu Temel Restoran İşletmeciliği Sertifika Programı’nın içeriği Mutfak Dostları Derneği tarafından hazırlandı. Programa İsabey Executive Chef’i Aylin Yazıcıoğlu, Swissôtel The Bosphorus İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Demir, Günaydın Et ve Restoranları Kurucu Ortağı Cüneyt Aslan, Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Murahhas Üyesi Tahsin Öztiryaki gibi gastronomi dünyasının önemli isimleri eğitmen olarak katılacak.

POS Sistemleri Konusundaki Eğitim Omni Tarafından Veriliyor

Programın önemli ayaklarından birini de modern cafe ve restoranların en büyük gereksinimlerinden biri olan POS sistemleri oluşturuyor. Restoran otomasyonu alanında Türkiye’nin önde gelen yazılım, donanım ve hizmet sağlayıcılarından biri olarak Omni; Program dahilinde bu alanda verilecek olan eğitimi üstleniyor.

Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Temel Restoran İşletmeciliği Sertifika Programı 14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. 10 hafta sürecek olan program toplamda 30 saatlik bir eğitimi kapsıyor. Program hakkında daha detaylı bilgiyi https://sem.netkent.edu.tr adresinden ve 0850 333 89 00 numaralı telefondan elde edebilirsiniz.