OMNİ-VECTRON ARTIK İRAN’DA…

Zincir işletmelerin yanı sıra her büyüklükteki Restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri vb. yiyecek içecek işletmelerine uygun, güvenli tasarıma sahip satış noktası terminali olan Vectron POS Sistemini’nin İran’da dağıtıcılığını devralan Saba Tarish Company, İran’ın tek yetkili Vectron dağıtıcısı oldu.

1999 yılında dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Orta Doğu’da pek çok ülkede ana dağıtıcılığını yapan ve son olarak da İran’ın ana dağıtıcılığını alan Omni A.Ş., yiyecek–içecek sektörünün dev işletmeleri ile projelere imza atarak her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor.

Vectron POS sistemleri işletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmadaki katkısı, profesyonel işletmelere uygun güvenilir bütünleşik yapısı, zincir işletmelere özel Merkezi Kontrol Sistemi, kolay kullanımı, uygun fiyatları, yüksek kalitesi ve satış sonrası desteğiyle her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih ediliyor.

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan, yakın bir gelecekte en önemli pazarlardan biri olacak İran’da Vectron’u İranlı yeni dağıtıcısı Saba Tarish Company ile buluşturduklarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Ertan, “Omni, sektörün gerektirdiği 7/24 servisi, misyonu olan müşteri mutluluğu ile daha da geliştirdi. Vectron’un bir çok ülkeden sonra İran’a da yayılmasından dolayı çok mutluyuz. 2010’lu yıllarda çok gelişecek olan bu ülkede, Türkiye, Türki Cumhuriyetleri ve pek çok Orta Doğu ülkesinde olduğu gibi pazar liderliğimizi başarıyla sürdüreceğimize inanıyoruz.” dedi.

Omni, restauranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u kullanıcılarına yazılımı ile donanımı bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor.

Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.