GÜNAYDIN, VECTRON POS SİSTEMLERİ İLE YOLUNA SON SÜRAT DEVAM…

Muhteşem atmosferi ile dikkat çeken işletmelere ve zengin bir mönüye sahip olan Günaydın’ın Vectron POS Sistemi’ni tercih etme nedenlerini belirten “Günaydın Restoran” Grup Genel Koordinatörü ve Ortağı Gökhan YALÇIN , “2005 yılında Günaydın Etiler Kebap Restoran ile başlayan Vectron POS Otomasyon Sistemi kullanımımız sırası ile Günaydın Acarkent Kebap Restoran, Günaydın Bostancı Kebap Restoran, Günaydın İstinye Park Steak House / Kasap , Günaydın Etiler Steak House / Kasap, Günaydın Sahrayıcedid Kebap Restoran,Günaydın Tuzla Köfte/Kebap Restoran, Günaydın Şaşkınbakkal Burger House, Günaydın Ankara Kebap Restoran ve son olarak da Günaydın İdealtepe Merkez şubeleri ile devam etti. Tüm işletmelerimizde kullandığımız Vario Terminaller ile siparişleri kolay ve hızlı bir şekilde alabiliyoruz. Ayrıca zincir işletme olmamız ve her geçen gün büyümemiz sebebi ile tüm şubelerimizi tek bir merkezden kontrol edebilmek bizim için çok önemli. Vectron POS Sistemi üstün özellikleri ile tüm şubelerimizde hem satış cirolarını hem de şubelerimizin performanslarını tek merkezden kolayca takip edebiliyor, VCommander ve OmniStock yazılımları ile de ciro ve stok hareketlerinin tam ve eş zamanlı olarak kontrolünü sağlayabiliyoruz. Bunların dışında görüntüsü ve şık tasarımı ile beğenileri toplayan Vario terminaller, tüm restoranlarımızın konseptleri ile uygunluk göstererek bütünlük oluşturuyor.” dedi.

Kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeyerek 1965 yılından bu yana 21 ayrı şubesinde edindiği deneyimlerini misafirleri ile paylaşan “Günaydın Restoran” gibi köklü bir işletme ile iş birliği içinde olmaktan ve Günaydın Restoran’a büyüme yolunda eşlik etmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Omni Gn. Md. Fırat Ertan, “Kendini geliştirmeye açık ve zincir işletmelerinin yapısına uygun Vectron POS, şık tasarımı, kullanım kolaylığı, hızı, geniş ürün yelpazesi ve 7/24 kesintisiz destekle performansını arttırmak isteyen ve ileriyi gören firmaların tercihi oluyor. “Günaydın Restoran” ile yaptığımız işbirliğinden son derece mutlu ve gururluyuz” diyerek gelişen bu sektörün hizmetinde olduklarını vurguladı.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek dokunmatik ve tuşlu modelleri ile zincir restoranların da tercihi olmakta. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş Mali Onaylı Restoran POS Sistemi Vectron, Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteği ile birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam ediyor.