PELİT, OMNİ-VECTRON’U TERCİH ETTİ…

Restoran Otomasyonu

Her gün geniş ürün yelpazesi, kişiye özel hizmetleri; benzersiz lezzeti ve yüksek kalite anlayışı ile eşsiz tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturan PELİT, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışını devam ettirmek için Omni Vectron POS kullanmaya başladı.

Pelit’in tüm şubelerinde kullanılmaya başlanan Vectron POS Sistemleri ile ilgili olarak Pelit Genel Müdürü Fikret Seyhan: “Vectron birden fazla mağazası bulunan zincir işletmeler için çok uygun bir sistem. Biz de Vectron Pos sistemi ve tüm özel ihtiyaçlarımıza cevap veren esnek Omni Arka Ofis Yazılımları ile tüm şubelerimizde elde edilen raporları tek bir elden kontrol edebiliyoruz. Vectron’un bu özelliği sayesinde işletmelerimiz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabiliyor, kritik kararları kolaylıkla ve hızlı olarak alabiliyoruz” dedi.

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise, “Zincir işletmelerinin yapısına uygun, şık tasarımlı, kolay kullanılan, hızlı Vectron POS’un avantajları, Omni’nin 7/24 kesintisiz desteği ile birleşerek, performansını arttırmak isteyen ve ileriyi gören firmaların tercihi oluyor. Pelit gibi sektörün sayılı isimlerinden olan bir işletme ile çalışmaktan bizler de son derece mutlu ve gururluyuz” diyerek Pelit işbirliğiyle ilgili duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Pelit’in kullandığı Omni çözümleri:

• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi
Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fastfood, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemi’dir.

• VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

• Omni Arka Ofis Sistemi NovaBOS (Nova Back Office Suites)
NovaBOS; Nova Stock (Stok Kontrol Sistemi), NovaLook (Web Raporlama Sistemi), NovaConnect (Muhasebe Programları Bağlantı Programı) ve NovaCRM (Müşteri Takip Sistemi) modüllerinden oluşan, Omni tarafından geliştirilmiş web tabanlı Arka Ofis paketidir. Merkez ve merkeze bağlı tüm mağazalar internet bağlantısının bulunduğu her noktadan kendi bilgilerine ulaşıp işlem yapabilir. Web tabanlı olması sayesinde minimum konfigürasyona sahip PC’lerde dahi çalışarak program kullanım maliyetini en aza indirir. SQL veri tabanında toplanan stok ve satış dataları tek bir yazılım üzerinden izlenir ve bu bilgiler istenen Muhasebe Paketlerine aktarılabilir.