OMNİ’DEN MUTFAK EĞİTİMİNE DESTEK…

Cafe Bar Programları

Bugüne kadar ülkemizde yapılmış, en üst düzey aşçılık eğitim merkezi olma özelliği taşıyan Zanussi Mutfak Sanatları Akademisi, değerli eğitmen kadrosu ile dünyadaki prestijli okullar arasında da yerini alıyor. Yeni çağın hizmet sektörü denilince artık işletmelerin ‘olmazsa olmaz’ı haline gelen POS sistemleri de gün geçtikçe sektördeki yerini ve önemini arttırmakta. POS denince hiç şüphesiz dünyada ve Türkiye’de akla ilk gelen isim Vectron ve Omni.

Yiyecek İçecek sektörüne 10 yıldır hizmet veren ve Alman üretimi Vectron POS’u Türk işletmecileriyle tanıştıran Omni A.Ş., konusunda gene bir ilke imza atarak, ZMSA ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşması ile “Temel Mutfak” eğitim programına katılmak üzere üç öğrenciye burs imkanı tanıyor. Omni ayrıca Temmuz 2006 – Temmuz 2007 ayları arasında en yüksek Vectron alımı yapan müşterisine ZMSAnın Yiyecek İçecek İşletmeciliği eğitim programına ücretsiz katılma şansı veriyor.

Restoran, cafe bar, fast-food sektörüne yepyeni standartlar getiren Vectron POS satış noktası sistemleri genel dağıtıcısı Omni deneyimlerini gene bu eğitim programı içinde, günlük workshoplar aracılığı ile katılımcılara aktarıyor. Dünyanın kalite/fiyat oranı en yüksek Restoran otomasyon sistemi olan Vectron POSlar büyük küçük her türlü işletmeye yönelik geniş ürün yelpazesi ve güçlü Omni güvencesi ile bu sektörde hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemeye ve vizyonunu geliştirmeye devam ediyor…