Orijinal Sarf Malzemeleriyle Cihazlarınızı Yıllarca Kullanın

Cihazınızı Maksimum Verimlilikle Kullanın ve Ömrünü Uzatın
Cihazlarınızın uzun yıllar boyunca fonksiyonunu eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi için cihazınızın üreticisi tarafından onaylanmış orijinal sarf malzemelerini artık daha uygun fiyatlarla Omni’den temin edebilirsiniz.

Cihazınızın Bir Parçası
Sarf malzemelerinin cihazınızın bir parçası olduğunu unutmayın. Bu yüzden, tıpkı cihazınızdaki diğer parçalar gibi, sarf malzemelerinde de orijinal ürünleri tercih edin.

Taklit Ürünlerden Korunun
Piyasada orijinal gibi görünen, marka logolarının yasadışı şekilde kullanıldığı taklit ürünlere sıklıkla rastlanıyor. Sarf malzemelerinizi güvenilir tedarikçilerden satın alarak cihazlarınızı koruyun.

Cihazınız Her Zaman Yeni Kalsın
Üretici firmalar tarafından onaylanmış, cihazlarınızla %100 uyumlu sarf malzemeleri sayesinde cihazlarınız ilk günkü gibi çalışmaya devam edecek; uzun yıllar boyunca fonksiyonunu yerine getirecek.

Orijinal sarf malzemeleri sayesinde;

– Cihazınızda şerit sıkışması gibi mekanik sorunlar yaşanmayacak. Bu sayede günlük işlerinizde aksama olmayacak ve cihazınızın kullanım ömrü artacak;
– Cihazınızın baskı kalitesi şerit boyunca bozulmadan devam edecek;
– Cihazınız garanti dışında kalmayacak.

Zengin Çeşit, Kolay Teslimat, Uygun Fiyat
Cihazlarınız için en üst kalitede yazıcı kartuşu, kağıt, adaptör, data kablosu, manyetik anahtar, kullanıcı kartı ve pil gibi sarf malzemelerini size sunuyoruz. Teslimatlarımızı da size en uygun olacak şekilde ister kargo, ister kurye isterseniz de ofisimizden elden teslim şeklinde kolaylıkla yapıyoruz.

İndirimli fiyatlarla sipariş vermek için 444 66 64’den bizi aramanız yeterli.