Uludağ Et Lokantası Hizmet Kalitesini Omni Vectron ile Sürdürmeye Devam Ediyor.

Ankara’nın yıllardır değişmeyen lezzet durağı Uludağ Et Lokantası, sistemlerini yenilerken de Omni Vectron dedi.

omni
1956 yılında Ankara Denizciler Caddesinde dört masalı küçük bir lokanta olarak hizmet yolculuğuna başlayan Uludağ Et Lokantası lezzete adını vererek, müşterilerinin beğenisi ile gelişimini sürdürdü ve aynı caddede iki katlı 250 kişilik bir lokantada lezzeti sunmaya devam etti. Daha sonra 1995 yılında, çok daha modern, ileri teknoloji kullanılan sekiz katlı bir binaya taşınarak, konuklarını burada ağırladı.

2001 yılında Çayyolu’nda açılan üçüncü şube, et lokantası olarak zengin mönüsü ile bugünkü Çayyolu’nun oluşmasına öncülük eden işletmelerin başında gelerek şehir merkezi dışında yaşayan müşterilerine de ULUDAĞ kalitesini yaşatıyor.

omniPanora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin zemin katında bulunan Restoranlar Sokağı’nda eşsiz Uludağ Kebabı yiyebilir, Uludağ Et Lokantası Gaziosmanpaşa şubesinde doğa ile baş başa kalabileceğiniz yeşillikler içindeki bahçesinin tadını çıkarabilirsiniz. Özel organizasyonlar, düğün, davet, doğum günü kutlamaları, iş yemekleri, kokteyller ve tanıtımlar için tüm teknik ekipmanlarla donatılmış özel toplantı salonlarında doğal güzelliklerin lezzetle buluştuğu restoranda kapalı yemek salonları, yeşillikler arasında bahçeleri, kafeteryası, geniş otoparkı ve çocuklu ailelere rahat ve huzurlu yemek imkânı sunan kapalı ve açık çocuk oyun parkları ile her zaman keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Uludağ kebabı, köfte çeşitleri, şiş kebaplar ve diğer ızgara et çeşitleri ve öncesinde tadacağınız soğuk ve sıcak başlangıçlar ve zeytinyağlı seçenekleri ile son derece geniş bir mönüsü olan işletmede, başlangıç olarak sunulan sıcak lavaş, tereyağı ve cevizli tulum peyniri açlığınızı bastırmaya birebir.

omniUludağ Et Lokantası işletme sahibi Burak ULUDAĞ“Omni Vectron POS Sistemleri ile yıllardır süren işbirliğimiz sayesinde daha hızlı servis ve kaliteli hizmet veriyoruz. Kullanmakta olduğumuz Sistemle yaptığımız işi anında değerlendirebiliyoruz. Omni satış ekibinin bilgi, deneyimleri ile kesintisiz verdikleri teknik destek sayesinde yeni şubelerimize de POS sistemi kurarken sistemimizi de yenileme fırsatı bulduk. Ayrıca kullanmakta olduğumuz Nova Arka Ofis Sistemleri ile de yaptığımız işi anında değerlendirebiliyoruz.” dedi.

omniOmni Vectron POS ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri, birden fazla işletme ve şubeye sahip zincir veya kompleks işletmeler için birçok avantaj, ek özellik ve fonksiyon sağlıyor. Alman markası Vectron POS’u, ürettiği özel çözümler ile dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olarak sunan Omni, deneyimli ekibi ve 7/24 teknik desteği ile en çok tercih edilen POS Sistemleri Üreticisi unvanını koruyor.