PAKET SERVİS siparişlerinizi OmniDINER ile kendi WEB sitenizden alın, komisyon ödemeyin!

Salgın önlemleri kapsamında işletmenizde hizmet veremeyebilirsiniz. Ancak müşterileriniz lezzetli yiyecek ve içeceklerinizle evlerinde buluşmaya hazır! Hemen OmniDINER Web Sipariş Modülü’nü kullanın, paket servis ve gel al hizmetlerinizi aracısız ve komisyonsuz gerçekleştirin! Üstelik aracı firmaların uygulamalarına ihtiyaç duymadan, kendi Web sitenizden müşterilerinize hizmet verebilirsiniz!

Menünüz komisyonlu yemek sipariş sitelerinde kaybolmasın, müşterileriniz seçenekler arasında boğulmasın!

İşletmenize özel hazırladığımız Web Sipariş Modülü’ nün adresini QR kod olarak oluşturabilir; magnet, broşür, kullan-at ürünleri gibi promosyon malzemelerinizin üzerine bastırıp dağıtabilirsiniz. Sonrası çok basit! Müşterileriniz cep telefonlarından QR kodu okutarak kendi Web Sipariş Modülü’ nüz üzerinden kolayca sipariş verebilecekler; siz de salgın döneminde paket servislerle hedeflediğiniz ciroyu elde edebileceksiniz!

OmniDINER Nedir?

OmniDINER, yalnızca sizin menünüzün olduğu bir Web site aracılığıyla müşterilerinizden gel al veya paket servis siparişleri alabilmeniz için geliştirilmiş bir modüldür. Web siteniz varsa mevcut Web sitenize entegre edilebilen Web Sipariş Modülü, çok kısa sürede çalışmaya başlar. Eğer mevcutta Web siteniz yoksa satın alacağınız alan adı ve barındırma hizmetleriyle birlikte işletmenize özel renk ve logolara sahip Web sitenizin ana sayfası sizin için hazırlanır. Bu site aracılığıyla OmniDINER Web Sipariş Modülü’ nü kullanabilirsiniz. Üstelik OmniDINER, Omni-Vectron POS Sistemi ile entegre çalışır. Böylece paket servisleriniz işletmenizin tüm raporlarına otomatik olarak dahil olur.

Siz de Covid-19 döneminde krizi fırsata çevirin, OmniDINER ile paket servise ağırlık verin! İşletmeniz rakiplerinizin bir adım önüne çıksın, cironuz gel al / paket servis yardımı ile artsın.

OmniDINER ile ilgili detaylı bilgi için bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.