Caribou Coffee Kayseri de Omni Vectron’u Tercih Etti!

Amerika’nın en büyük ikinci kahve zinciri olan Caribou Coffee’nin Kayseri şubesi tercihini Omni-Vectron’dan yana kullandı. Kullanıcı dostu yazılımı, sektöre özel üretilmiş güçlü donanımı ve dokunmatik ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Omni-Vectron POS Touch Caribou Coffee Kayseri Şubesi’nin restoran operasyonlarının sıfır hata ile yürütülmesini sağlıyor.

Omni-Vectron’u Caribou Coffee Kayseri İşletme Ortağı Sn. Mikail Önal Anlatıyor;

“OMNİ A.Ş. sektörün en eski ve en güvenilir firmalarının başında geliyor ve bizim OMNİ ile tanışma hikayemiz tam 15 yıl öncesine dayanıyor. Yıllar önce işletmesini üstlendiğimiz Kayseri Mc Donald’s’ta da Omni-Vectron POS Sistemi’ni kullanmaya başlamıştık. 15 yıl öncesinin teknolojik gelişimini düşündüğümüzde Omni-Vectron, rakiplerine göre çok daha yenilikçi, çok daha modern bir hizmet sunuyordu. Bugün Caribou Coffee Kayseri için POS Sistemi araştırırken fark ettik ki üzerinden yıllar geçmiş olsa da OMNİ hala kullanıcılarına en yenilikçi, en güçlü ve en modern sistemleri sunmaya devam ediyor. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden yine Omni-Vectron’ da karar kıldık. Omni-Vectron POS sisteminin yanında Nova Arka Ofis Programları’ndan NovaStock ve NovaLook’u da kullanmaya başladık. NovaStock işletmemizin ürün satış bilgilerinin malzeme stoklarından otomatik olarak düşülmesini sağlıyor, stok yönetimini otomatikleştiriyor. NovaLook ise web tabanlı bir raporlama programı. İnternete bağlandığım her yerden mobil telefonum üzerinden işletmemin satış, ciro, stok raporlarını görebiliyor; istediğim raporları dakikalar içinde hazırlatabiliyorum. Omni-Vectron POS Sistemleri’ni işletmelerimde memnuniyetle kullanıyor, işletmesi için POS Otomasyon sistemi araştıran herkese gönülden tavsiye ediyorum.“

OMNİ A.Ş. Dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin Vectron POS ürünlerinin ve kendi yazılımı olan Nova Arka Ofis Programları’nın ana dağıtıcısıdır. Siz de OMNİ A.Ş.’nin sunduğu sektöre özel çözümleri ile tanışmak ve detaylı bilgi almak için bizi hemen 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.