PAKFIRIN OMNİ VECTRON POS SİSTEMLERİNİ TERCİH EDİYOR…

  Adana’da farklı lezzetlerle tüketicinin karşısına çıkan Pakfırın’ın ilk mağazası Borsa şubesinden sonra ikinci mağaza Atatürk Cad. şubesi de açıldı. PAKFIRIN, organize fırıncılık pazarında yerini alarak “Lezzeti dayanılmaz, tazeliği tartışılmaz” sloganıyla Adana ve Çukurova’nın bir markası olarak güney illerimizden başlayarak tüm Türkiye’ ye yayılmayı hedeflemekte. Gelecek 5 yıllık süreçte mağaza yatırımlarına artan bir ivme ile devam edecek, 2 farklı Kafe ve Xpress konseptini büyütecek olan Pakfırın’ın kendi bünyesinde açacağı mağazalarla büyümek hedefleri arasında.

Yeni konseptlerinde büyüme yolunda olan Pakfırın Yöneticilerinden Ömer Ceyhan; “Yeni kurulan işletmemizde zincir olarak büyümeği hedeflediğimizden güvenle ve sorunsuz çalışacak bir otomasyon sistemine ve stok kontrol sistemine ihtiyaç duyduğumuz tartışılmazdı. İşletmelerimizde tercihimizi, yıllardır bu sektörde hizmet veren Omni A.Ş.’nin satış ve desteğini üstlendiği bütünleşik POS çözümlerinde liderVectron Mali Onaylı POS sistemleri’nden yana kullandık” dedi.

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise “İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek Mali Onaylı Vario modeliyle sektörde zincir işletmelerin tercihi olmakta. Özellikle Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenler” dedi.

Pakfırın’ın kullandığı Omni çözümleri:

Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi

Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi

Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

Omni Arka Ofis Sistemi NovaBOS (NovaBackOfficeSuites)

NovaBOS; Nova Stock (Stok Kontrol Sistemi), NovaLook (Web Raporlama Sistemi), NovaConnect (Muhasebe Programları Bağlantı Programı) ve NovaCRM (Müşteri Takip Sistemi) modüllerinden oluşan, Omni tarafından geliştirilmiş web tabanlı Arka Ofis paketidir. Merkez ve merkeze bağlı tüm mağazalar internet bağlantısının bulunduğu her noktadan kendi bilgilerine ulaşıp işlem yapabilir. Web tabanlı olması sayesinde minimum konfigürasyona sahip pc’lerde dahi çalışarak program kullanım maliyetini en aza indirir. SQL veritabanında toplanan stok ve satış dataları tek bir yazılım üzerinden izlenir ve bu bilgiler istenen Muhasebe Paketlerine aktarılabilir.