İŞLETMELER ORTADOĞU’DAKİ PROJELERİNİ OMNİ VECTRON İLE YÖNETİYOR…

Türkiye’nin sayılı Restoran zincirlerinden Günaydın ve Midpoint Azerbeycan‘da açtıkları işletmelerinde Omni Vectron POS Sistemlerini tercih etti. Bu işletmelere neden Omni Vectron POS sistemlerini tercih ettiklerini sorarsanız; işletme sahipleri Vectron’un bütünleşik ve dolayısıyla güvenli bir sistem olmasını, yıllar içinde ek yatırım gerektirmemesini, hızlı ve kaliteli servis sunmaya destek olmasını ve Omni’nin yıllardır süren kaliteli destek hizmetinin kendilerine getirdiği güveni sayıyorlar.

1999 yılında dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Orta Doğu’da pek çok ülkede ana dağıtıcılığını üstlenen ve son olarak da Azerbeycan kuruluşlarını yapan Omni A.Ş., yiyecek-içecek sektörünün lider işletmeleri ile projelere imza atarak her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor.

Omni, restauranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u kullanıcılarına yazılımı ile donanımı bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.