EVVİE CHOCOLATE’IN İLK MAĞAZASINDAN SONRA YENİ AÇILAN DİĞER MAĞAZALARINDA DA TERCİHİ OMNİ-VECTRON OLDU…

Dünyanın en değerli kakaoları ile üretilen Fransız Valrhona ile işbirliğinde olan Evvie Chocolate, İstanbul da ürettiği el yapımı çikolatalar ile çikolata severleri kendisine hayran bırakıyor. Dünyada ilk defa hafif tuzlu, sarışın çikolata diye adlandırılan Dulcey farklı lezzetleri tatmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Bunun yanında caramelia, armut karamel, tarçınlı, fındık pralin, incir karamel en özel çikolatalar olarak öne çıkmakta. Sektöre güçlü bir kadro ve eksiksiz bir donanım ile giriş yapan Evvie Çikolata, yurtiçi ve yurtdışında yeni mağazalar açmayı planlıyor.

Yaşam Perisi anlamına gelen Evvie, 2012 yılı sonunda el yapımı çikolata üretme fikri ile yola çıkmış ve Yeniköy’de imalat tesislerini kurarak yine Yeniköy’de ilk butik mağazasını açtı. İlk mağazasında POS sistemi arayışında tercihini Omni Vectron POS sistemlerinden yana kullandı. Omni Vectron C Touch 7″ terminaller ile kolay ve hızlı sipariş alabilen Evvie Chocolate, tüm operasyonlarını rahatlıkla kontrol edebiliyor.

Özel ve benzersiz lezzetteki doğal ham maddelerden el yapımı çikolata imal eden Evvie Chocolate ilk mağazalarında titizlikle tercih ettikleri Omni Vectron POS sistemlerini Astoria AVM ve Kuruçeşme şubelerinde de kullanmaya karar verdi. Bu sayede tüm mağazalarını tek bir noktadan kontrol edip, ana işlerine daha fazla vakit ayırabiliyor.

Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülü Vectron Commander sayesinde aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapabiliyor. Mağazalar arası konsolide raporlar üretiyor. .

Her tip işletmeye uygun esnek veri tabanı, kullanım kolaylığı, bütünleşik ve güvenli bir sistem olma özelliği ile özellikle büyümeyi hedefleyen zincir işletmelere uygun altyapıya sahip Vectron POS, hızlı ve kaliteli servis güvencesiyle işletmeye kar sağlamakta ve Omni’nin 7/24 saat sunduğu destekle haftanın 7 günü çalışan bu sektöre devamlı desteğini sürdürmektedir.