MAHMOOD COFFEE’NİN POS SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ OMNİ VECTRON ..

Altunkaya ailesi tarafından 1980 yılında Mardin’in Midyat ilçesinde kurulan Altunkaya A.Ş. nakliye ve gıda sektörlerinde faaliyetlerine başladı. 1992 yılında daha geniş bir kitleye hitap edebilme amacıyla merkezini Gaziantep’e taşıyan şirket Avrupa ve Ortadoğu pazarlarına hızlı ve güvenilir bir adım attı.

Aynı yıllarda ürün yelpazesini de geliştiren Altunkaya A.Ş. 1995 yılında Mahmood Tea markası ile çay ticaretine başladı. 1996 yılında Altunsa Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurarak Altunkaya Şirketler Topluluğu’nu oluşturdu ve başarılı ilerlemesini sürdürdü.

Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde markasını en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Mahmood Coffee, Vectron Vario terminalini ve Omni Arka Ofis sistemlerini kullanıyor. Vectron POS sistemleri bütünleşik ve güvenli bir sistem olması nedeniyle sadece Türkiye’nin değil, dünyanın lider franchise işletmeleri tarafından da tercih ediliyor.

Mahmood Coffee, mağazalarında sorunsuz ve güvenle çalışacağı bir otomasyon sistemine duydukları ihtiyacını yıllardır bu sektöre hizmet veren Omni AŞ’nin satış ve desteğini üstlendiği POS çözümlerinde lider Vectron POS’dan yana kullanarak operasyonlarını titizlikle yürütüyor. Omni Arka Ofis Sistemleri sayesinde de etkin stok yönetimi sağlıyor.

Vectron POS’ un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, işletmelerin tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenler.