HELLO KİTTY WORLD MAĞAZALARINI OMNİ VECTRON POS SİSTEMLERİ İLE YÖNETİYOR

Japon hediyelik eşya ve oyuncak firması Sanrio tarafından 37 yıl önce yaratılan Hello Kitty, bugün bütün dünyada tam anlamıyla bir fenomen. Dünya’da ilk olan “Hello Kitty World” mağaza ve cafe konseptini açan PeriTozu İstanbul Suadiye’de ilk mağazalarından sonra 2012 yılı içerisinde Ataşehir’e içerisinde 4 tane Cafe’si bulunan 3000 m2 kapalı 400 m2 de bahçeye sahip Hello Kitty World’ü ve 2013 yılında da konsepti Ankara Armada AVM’de hayata geçirdi.

Eğlenceli bir alışveriş mekanı yanında, insanların hoşça vakit geçirebileceği, arkadaşları ile bir araya gelebileceği ve ilgi çekici yeni ürünleri yakından inceleyebileceği, sosyal bir ortam da mevcut.

Bahçe Café ise, sevdiklerinizle keyifli bir buluşma ve interaktif oyunlarla eğlenme alanı.

“Hello Kitty” Türk ve Dünya mutfağından geniş mönü seçenekleri ve güler yüzlü servis anlayışı ile müşterilerini ağırlarken Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliğine sahip Omni Vectron Vario terminallerini kullanıyor.

Hello Kity tüm mağazalarında son derece hızlı çalışan, bütünleşik sistem olma özelliği sayesinde maksimum güvenlik sunan, kasıtlı kaçakları önleyen, yapılan işlemlerde zaman tasarrufu sağlayan Omni Vectron POS sistemleri ile hızlı ve esnek hizmet anlayışına kolaylıkla uyum sağlıyor.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u kullanıcılarına yazılımı, donanımı ve merkezi sistemi ile bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor.