SATIŞLARINIZI ARTTIRMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

Omni’nin yeni ürünü bonVito’nun dijital damgaları müşteri bağlılığını gözle görülür derecede artırıyor. Bu damgaları Kartsız (İsimsiz) ya da Kartlı (Kişiselleştirilmiş) bir şekilde kullanılabiliyorsunuz.

Kartsız Kullanım

Kartsız yani İsimsiz kullanımda fiş üzerine otomatik olarak basılan damgaların yanı sıra her fişin sonuna o satışa özel bir barkod oluşturulur. Bu özel barkod sayesinde damganın müşteri ya da çalışanlar tarafından iki kez kullanılmasının önüne geçilir. Kasiyerin barkodu taramasıyla müşterilerin bir önceki alışverişte elde ettiği damgalar otomatik olarak yeni fişe aktarılır. Gerekli damga sayısına ulaşıldığında POS sistemi yine otomatik olarak indirimi tanımlar ve hediye ürünü müşteriye sunar.

Kartlı Kullanım

Damgaların Kartlı yani Kişiselleştirilmiş versiyonunda müşteriler İşletmenin verdiği Müşteri Kartlarını kullanırlar. Kullanıma başlamak için müşterinin internet üzerinden kartın kaydını yaptırması yeterlidir. Çalışma şekli prensipte Kartsız Kullanım ile aynıdır. En büyük fark, damgaların doğrudan kart numaralarına işlenmesinden dolayı fişlerde barkod olmaması, müşterilerin kayıtlı olması nedeniyle kartlarını kaybettikleri takdirde kendilerine yönelik bir web sitesinden kart iptali yaparak o zamana kadar kazanmış oldukları damgalarını kaybetmemeleri, işletmelerin sadece bu müşterilere yönelik değişik başka kampanyalar yapabilmeleridir.

Eğer şu an bir Omni-Vectron ürünü kullanıyorsanız hemen bizimle irtibata geçerek Omni’nin en yeni ürünü bonVito‘yu nasıl kullanacağınızın detaylarını öğrenebilirsiniz.