SCHILLER CHIEMSEE VECTRON İLE BÜYÜME KARARI ALDI…

Büyüyerek zincir olmayı hedefleyen işletmeler; yüksek kalitesi, baş döndüren hızı, uygun fiyatı, standard ve yazar kasa onaylı modelleriyle Omni Vectron POS’u tercih ediyor. Aynı şekilde büyümeyi hedefleyen Schiller Chiemsee Tea&Coffee de dünyanın en gelişmiş bütünleşik sistem olma özelliğine sahip otomasyon sistemi Vectron POS’u tercih etti.

Dünyaca ünlü, Alman çay ve kahve markası Schiller Chiemsee Tea&Coffee, Türkiye’deki ilk şubesini geçen yıl Mart ayında İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtı. Bu oldukça büyük metrekareye sahip şube, mayıs ayında çevre dükkanların da bünyesine eklenmesiyle birlikte 1000 metrekare bir alana ulaştı. Schiller Chiemsee Tea&Coffee konseptinin ana temasını özellikle dünyanın farklı bölgelerinden gelen doğal çayları oluşturmakta. Schiller Chiemsee Tea&Coffee bu özel çaylarını, koku-renk-tat kalitesine dikkat ederek titizlikle harmanlayarak müdavimlerine sunmakta. Schiller Chiemsee Tea&Coffee, 15 farklı lezzetteki çaylarının yanı sıra, Etiyopya ve Kolombiya’dan alınarak Avrupa’da kavrulan kahvesiyle de oldukça iddialı. Müşterilerinin önünde kavrularak sunulan taze ve çiğ kahvesi de büyük bir ayrıcalık…

Schiller Chiemsee Tea&Coffee Genel Müdürü Alp Güven otomasyon konusunda görüşlerini açıklarken; “Bu yıl içinde İstanbul’da 7 şubeye ulaşacak ve 2008 yılı ortasından itibaren franchise sistemi ile çalışmaya başlayacak olan SCHILLER CHIEMSEE Tea&Coffee’nin yönetim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, güvenle ve sorunsuz çalışacak bir otomasyon sistemine ihtiyaç duyduğu tartışılmazdı. Bu nedenle ilk mağazamızda denediğimiz sistemden vazgeçip, tercihimizi yıllardır bu sektörde hizmet veren Omni A.Ş’nin satış ve desteğini başarıyla üstlendiği Vectron POS’dan yana kullandık” dedi.

Hem kaliteden hem servisten ödün vermeyecek işletmelerin tercihi olmaktan duydukları gururu dile getiren Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise kalitesini dünyanın onaylamış olduğu isimler ile çalışmaktan ve onların ülkemizdeki yükselişlerinde katkıları olduğunu bilmekten dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti.

Her tip işletmeye uygun esnek veri tabanı, kullanım kolaylığı, kapalı ve güvenli bir sistem olma özelliği ile özellikle büyümeyi hedefleyen zincir işletmelere uygun altyapıya sahip Vectron POS, hızlı ve servis güvencesiyle işletmeye kar sağlamaktadır. Omni’nin 7/24 saat sunduğu destekle haftanın 7 günü çalışan bu sektöre devamlı desteğini sürdürmektedir.