%100 TÜRK ATOMU’NUN DA TERCİHİ VECTRON POS…

Atom tostun konsepti, tostun içindeki ürünleri “kendi tostunu kendin yarat” prensibiyle müşterilerin belirlemesi. Bugün toplam 20 şubeye sahip Atom Tost’un ana hedeflerinden biri de franchising sistemi ile Türkiye genelinde dört yıl içerisinde 100 işletmeye ulaşmak ve Türk stili “ayaküstü yiyecek” piyasasının parçalanmış, standardizasyondan uzak yapısını düzeltmek.

Atom’un temel ilkesini; “hijyene uygun lezzeti ekonomik olarak müşterilerin beğenisine sunarken, yerel bir kimlik oluşturup tüketici beğeni ve yemek yeme alışkanlıklarını hem lezzet hem de değer katarak tatmin etmek” olarak özetleyebiliriz.

Zincir işletme yapısına uygun ve hızla büyüyen Atom Tost, “müşteri memnuniyeti” ilkesinden ödün vermemek ve çağdaş standartlara uygun işletme takibi yapabilmek amacıyla Omni’yi ve Vectron POS sistemlerini seçti.

Yüksek kalitesi, baş döndüren hızı, uygun fiyatıyla, standart ve yazarkasa onaylı modelleriyle Vectron POS özellikle son yıllarda fast-food tarzında hızlı servis veren işletmelerin bir numaralı tercihi haline geldi. Buna en büyük etken, Vectron POS’un kapalı bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’deki ilk ve tek gelişmiş mali onaylı sistem olması. Bu sayede hem satışların hem stokların kontrolü son derece güvenli bir şekilde yapılabiliyor, hem de büyüyecek olan zincirin ilk sağlam adımları “Vectron merkezi kontrol” sistemi sayesinde atılabiliyor.

Atom Tost işletme ortağı Asım Güler konsepti için, “Atom’da, ürün siparişinin alınmasından müşterinin uğurlandığı son noktaya kadar verilen tüm servisin bir bütün olduğunu ve bu bütünün eksiksiz ve dostça güler yüzle verilmesi gerektiğini tüm çalışanlarımız biliyor. Bu ortamı bize ve franchise’larımıza sağlayan Vectron ve bizimle aynı ilkelerde buluşan Omni gibi kurumsal kimlikli çözüm ortağıyla çalışmaktan mutluyuz” diyerek, duydukları memnuniyeti dile getirmiştir.

Kaliteden ödün vermeden hızla büyüyen Atom Tost gibi bir işletmenin tercihi olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise “Atom Tost gibi franchising sistemi ile büyüyen zincir işletmelerde, Vectron’un çok güvenli kapalı POS sistemleri ve merkezde tüm idareyi sağlayan Vectron Merkezi Kontrol Sistemi işleri kolaylaştırmakta, mağaza adedi ne olursa olsun işlerin sanki tek mağaza idare eder kolaylığında yürümesini sağlamakta. Atom Tost’unda büyümesinde rol alacağımız için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Her tip işletmeye uygun esnek veri tabanı, kullanım kolaylığı, kapalı ve güvenli bir sistem olma özelliği ile özellikle büyümeyi hedefleyen zincir işletmelere uygun altyapıya sahip Vectron POS, hızlı ve kaliteli servis güvencesiyle işletmeye kar sağlamakta ve Omni’nin 7/24 saat sunduğu destekle haftanın 7 günü çalışan bu sektöre devamlı desteğini sürdürmektedir.