Lokanta programları

Eğer bir lokanta işletmesi sahibiyseniz ve dünya mutfağından enfes lezzetleri müşterilerinize sunuyorsanız, müşterilerinizin sadece yemekleriniz için değil, aynı zamanda sunduğunuz restoran deneyimi için de tercih ettiğini biliyorsunuz. Lokanta programları, bu deneyimi en üst düzeye çıkarmak ve işletmenizi daha verimli yönetmek adına önemli bir rol oynar.

Dünya mutfağının çeşitli tatlarını keşfetmek isteyen gurmelerin beklentileri her zaman yüksektir. Ziyaret ettikleri lokantada lezzetin ve hizmetin üst düzeyde olmasını arzularlar. Bu özel kitleyi memnun etmek ve onlara unutulmaz bir deneyim sunmak için lokanta programları ile işletmenizin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi kilit bir faktördür.

İyi bir lokanta programı, sipariş yönetimi, stok takibi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi birçok önemli işlevi bir araya getirerek işletmenizin başarısını artırabilir. Lokanta programları sayesinde işletmenizdeki süreçleri daha etkili bir şekilde yönetebilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Eğer siz de lokantanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerinize unutulmaz bir deneyim sunmak istiyorsanız, doğru lokanta programını seçmek işletmenizin geleceği için kritik bir adım olacaktır. Lokanta programları, işletmenizi daha organize, verimli ve karlı hale getirerek size zaman ve enerji kazandırabilir. Unutmayın, iyi bir lokanta programı işletmenizin başarısında önemli bir faktör olabilir.

Dünya mutfağından lezzetler sunan restoranların oldukça hareketli yerler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Müşterilerin masalarda ve barda ağırlandığı bu mekânlar aynı zamanda birer buluşma noktasıdır. Akşama barda başlayan müşteriler, daha sonra masalara alınır. Mekânda arkadaşlarıyla karşılaşan müşteriler, masalarını birleştirmek gibi taleplerle gelir. Bazı işletmelerde ödemeler kasadan alınırken, bazılarında ödeme alma işlemleri garsonlar tarafından yapılır. Tüm bu hareketlilik adisyonun kolaylıkla değiştirilebildiği ve detaylı raporlar sunabilen bir sisteme sahip olmayı zorunlu kılar.

Omni POS Sistemleri: İşletmenizi Geleceğe Taşıyan Çözüm!

Sürekli gelişen restoran sektöründe işletmenizin başarısını artırmak ve daha rekabetçi olmak için Omni POS Otomasyonları sizin yanınızda. Sipariş yönetimi, stok takibi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi birçok önemli özelliği bir araya getiren Omni POS, işletmenizin verimliliğini maksimize ederken müşteri memnuniyetini de en üst düzeye çıkarıyor. Daha fazla bilgi ve demo talepleriniz için Omni POS ile İletişime Geçin. Geleceğin restoran deneyimini şimdi keşfedin!

Sipariş Akışı

 • Modern kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım
 • Mutfağa sorunsuz sipariş aktarımı
 • Hızlı satış ve sipariş özelleştirme

Seçenekli Ödeme Araçları

 • Siparişleri kişilere göre bölme
 • Farkı ödeme yöntemleri ile çeşitlendirme
 • ÖKC Entegrasyonları
 • Geliştirilmiş müşteri deneyimi

Satış Kontrolü

 • En çok satan ürünlerinizi tanıyın
 • Anlık cironuzu görüntüleyin
 • Açık siparişleri, kapatılan siparişleri takip edin
 • Gün sonunda satış ciro raporunuzu kalem bazında alın
 • Stoklarınızı kolayca takip edin

Omni A.Ş. olarak dünya mutfağından lezzetler sunan restoranların beklentilerini anlıyor ve The House Cafe, Midpoint, Papermoon, Nişantaşı Brasserie ve La Scarpetta gibi dünya mutfağına sahip seçkin restoranların müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmak için ihtiyaç duydukları tüm restoran otomasyon sistemlerini sunuyoruz.