SIR WINSTON TEA HOUSE OMNİ-VECTRON’U TERCİH EDİYOR…

Magi Group 2000 yılında İzmir Mavişehir EGEPARK’da açılan ilk şubesi ile yola çıktı. Geçen 11 yıl içerisinde, uluslararası cafe – Restoran sektörünün yeniliklerini takip ederek kendine özgü çizgisiyle hayata geçirdikleri 18 şubeyle yola devam ediyor.

MAGİ Group’un ilk konsepti olan Sir Winston Tea House; çay, kahve ve tatlı temelli menüsünü kimi ufak şubelerde devam ettirirken, daha büyük şubelerde ise pizzadan salataya, krepten beyaz ve kırmızı ete, zengin ve lezzetli yemek alternatifleri ile genişletti.

Sir Winston Tea House’un zamanla genişleyen menüsünü bir adım daha öteye taşıyarak kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde gurme tatlar arayanları ağırlamak üzere The Winston Brasserie hayata geçirildi. Bar menüsü ile yemek kadar içki kültürünü de ön plana çıkaran The Winston Brasserie, İstanbul Akareretler ve Kadıköy Tepe Nautilus AVM’de; İzmir Swissotel, Bostanlı, Mavişehir Sports International, Bornova Kidds Mall AVM, Balçova Ege Park ve Güzelyalı’da; Bursa Divan Otel’de; Denizli Çamlık Forum AVM’de; Aydın Forum AVM ve Söke Novada AVM’de; Samsun Forum AVM’de bulunan şubelerinde zengin menülerin yanı sıra canlı performanslar ve DJ eşliğinde konuklarına hizmet veriyor.

Ege Bölgesinde başlayan ve sonrasında İstanbul ve Bursa gibi şehirlerde kısa sürede yarattığı konsept ile hızla büyüyen Magi Group’un bu süreçte Vectron POS Sistemi’ni tercih etme nedenlerini belirten Magi Group Genel Müdürü Murat GİRGİNÇ ” Büyüme sürecimizde, tüm işletmelerimizde kullandığımız, kullanımı kolay, bütünleşik yapıya sahip, güvenilir Vectron terminaller ile siparişlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde alabiliyoruz. Omni’nin Arka Ofis Sistemleri sayesinde tüm satış verilerimizi Netsis’e aktarıyor ve tüm operasyonlarımızı tek bir noktadan kontrol edebiliyoruz” dedi.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, ise “Magi Group’un yiyecek içecek sektöründe yarattığı marka ve büyüme sürecinde en pratik, en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle Vectron POS’ un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek ile sektörün en iddialı ismiyiz. Ürünlerimizi, hızla gelişen sektörün taleplerini karşılaması için sürekli geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Sir Winston Tea House ve The Winston Brasserie’nin kullandığı Omni çözümleri:

• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi

Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fastfood, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi

Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.