FRATELLI LA BUFALA’NIN TERCİHİ OMNİ VECTRON POS SİSTEMLERİ

Dünyanın en büyük İtalyan pizza Grubu Fratelli La Bufala; Milano, Roma, Miami, Barcelona, Rio De Janeiro, Washington, Londra gibi büyük metropollerden sonra İstanbul’da

New York, Miami, Londra, Barselona, Madrid, Dubai, Napoli, Milano, Roma gibi belli başlı büyük metropollerde olmak üzere, toplam 100’ün üzerinde şubesi ile dünyada efsaneleşen Fratelli La Bufala, Trump Towers’ta açtığı yeni mekanında menüsünde yer alan gerçek Napoli lezzetlerini brasserie konsepti ile sunuyor.

Fratelli La Bufala Trump Towers, geleneksel Napoli stilinde hazırlanmış odun alevli özel tuğla fırında pişen pizzaları; yüzde yüz manda sütünden yapılan ve devamlı özel olarak İtalya’dan taze getirtilen mozzarella peyniri, el yapımı makarnaları ve özel manda eti steak’i ile seçkin konuklarla buluşuyor.

Mirasçısı olduğu Napoliten mutfağın en lezzetli ve keyifli lezzetlerini menüsünde bir araya getiren Fratelli La Bufala Trump Towers, özenli servisinin yanı sıra modern, sıcak ve seçkin atmosferi ile mart ayından itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı.

Fratelli La Bufala İşletmecisi Murat Güvercin otomasyon konusunda görüşlerini açıklarken; “Türkiye’de büyüme kararı alan Fratelli La Bufala’nın yeni açılacak şubelerinde ve Trump Tower’s Brasserie konseptinde yönetim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, güvenle ve sorunsuz çalışacak bir otomasyon sistemine ihtiyaç duyduklarını, bu nedenle ilk şubedeki denenmiş sistem ile değil, tercihlerini yıllardır bu sektörde hizmet veren Omni A.Ş’ nin satış ve desteğini başarıyla üstlendiği Vectron POS’dan yana kullandıklarını” belirtti.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan Fratelli La Bufala ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığını şöyle değerlendirdi: “Son derece önemli ve büyümeyi hedefleyen bir markanın Türkiye pazarında büyümesinden ve bu değerli firmanın POS otomasyonunda Vectron’u ve kaliteden ödün vermeyen teknik desteği ile bilinen Omni’yi tercih etmesi bizleri gururlandırmaktadır. Kalitesini dünyanın onaylamış olduğu isimler ile çalışmaktan ve onların ülkemizdeki yükselişlerinde katkılarımızın olduğunu bilmekten dolayı son derece mutluyuz”

Fratelli La Bufala’nın kullandığı Omni çözümleri:
• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi
Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fast-food, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.