Take A Seat Akmerkez Lezzet Duraklarında “Omni-Vectron POS”…

Akmerkez’in 6 farklı konseptiyle fark yaratan mekanı Take a Seat de Omni Vectron POS Sistemleri’ni kullanıyor.

Akmerkez food court katında yer alan Take a Seat, içerisinde Chet, Filozofi, Village, Krema, Papa Forni ve Wa Bi Sa Bi’nin dahil olduğu 6 farklı konsept istasyon ve herkese hitap edecek zengin menü içeriği ile müşterilerini ağırlıyor.

Take a Seat çocuklu aileleri de unutmayarak bünyesinde bulunan Fine Kids ile ailelerin keyifle yemek yemelerini sağlarken, çocuklarının da güvenli ve eğlenceli bu oyun alanında zaman geçirmelerine olanak tanıyor.

Omni Vectron POS Sistemleri’ni tercih eden Take A Seat’in işletme Genel Müdürü Doğan TengizmanMüşterilerimiz 6 farklı alandan da sipariş verebilmekte ve siparişlerini istedikleri alanda tüketmeleri mümkün. Omni Vectron POS Sistemleri ile daha hızlı servis ve kaliteli hizmet veriyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz Nova Arka Ofis Sistemleri ile de sorunsuz stok takibi yapıyoruz” dedi.

Omni A.Ş. Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sevan Ohanyan ise “Pratik ve kolay kullanım imkânı sunan geniş ürün yelpazemiz ve komple çözümler sunan esnek yazılımlarımızın, Take a Seat gibi hızlı ve hatasız servis ile müşteri memnuniyetini ilke edinen işletmelere yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

Omni Vectron POS ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri, birden fazla işletme ve şubeye sahip zincir veya kompleks işletmeler için birçok avantaj, ek özellik ve fonksiyon sağlıyor. Alman markası Vectron POS’u, ürettiği özel çözümler ile dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olarak sunan Omni, deneyimli ekibi ve 7/24 teknik desteği ile en çok tercih edilen POS Sistemleri Üreticisi unvanını koruyor.