RUBY OTOMASYON KONUSUNDA OMNİ VECTRON DEDİ…

“İstanbul’un yeni gözde mekanı Ruby, Restoran POS Sisteminde Omni Vectron POS’u tercih etti.”

Ruby 3 katlı, her katında yeme, içme ve eğlence seçeneği sunan İstanbul’un yeni gözde mekanlarından…

İster yemek, ister eğlence, ister günün yorgunluğunu atmak isteyenler için eşsiz bir durak noktası…

Boğaz manzarası eşliğinde, misafirlerine nefes kesen bir atmosfer sunan Ruby, Akdeniz ve dünya mutfağından seçkin lezzetler servis ediyor. İddialı tatlarıyla öne çıkan restoranı, farklı müzik ve eğlence anlayışlarına özel seçenekler yaratan bar ve gece kulübüyle sayısız lezzeti ve eğlenceyi tek mekanda hayata geçirmiş.

Ruby’nin ortaklarından Çağın Keskin “Omni Vectron POS Sistemleri ile daha hızlı servis ve kaliteli hizmet veriyoruz. Kullanmakta olduğumuz Sistemle yaptığımız işi anında değerlendirebiliyoruz. Sadece bir restoran değil eğlence mekanı olmamız dolayısı ile Omni’den 7/24 aldığımız destek, servisimizin aksamaması için çok önemli” dedi.

Omni A.Ş. Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sevan Ohanyan ise “Omni olarak işletmelere Vectron POS yazılım ve donanımını birlikte sunarak sorunsuz işleyen otomasyonlar sağlıyoruz. Kapsamlı teknik destek çözümleri üreterek müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Omni’ye duyulan güvenin arkasında bu yatıyor” dedi.

Omni Vectron POS ve web tabanlı Nova Arka Ofis Sistemleri, birden fazla işletme ve şubeye sahip zincir veya kompleks işletmeler için birçok avantaj, ek özellik ve fonksiyon sağlıyor. Ürettiği özel çözümler ile dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olan Alman markası Vectron POS’u Türkiye pazarına sunan Omni, deneyimli ekibi ve 7/24 teknik desteği ile en çok tercih edilen bütünleşik POS Sistemi.