VENÜS PASTANELERİ

Bir lezzet klasiği olan Venüs Pastaneleri, otomasyon sistemlerinde Omni’ye güvendi.

Bazı tatlar vardır yıllar geçse de her yediğimizde aynı hissi veren, bizi çocukluğumuza götüren…İşte o tatlardan biridir Venüs Pastanesi…

1971 senesinde Nişantaşı Vali Konağı Caddesinde lezzet yolculuğunun ilk temelleri atılan Venüs Pastaneleri o günden bu güne değişmeyen lezzet kalitesiyle, satış ağını ve ürün çeşitliliğini geliştirerek açtıkları 7 şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte.

Mükemmel lezzetlerini kaliteli servis anlayışı ile sunmayı ilke edinen işletme, POS otomasyonunda Omni Vectron’un hem dokunmatik hem de tuşlu çalışma özelliğine sahip C Touch terminallerini kullanmakta. Venüs Pastanesi Finans Müdürü Recep GÖKŞEN ” Venüs Pastanesi olarak piyasa araştırmalarımız sonucunda OMNİ ile çalışmaya karar verdik. OMNİ tarafından kurulan sistem sayesinde işlemlerimizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz “ dedi.

Omni Vectron POS Sistemleri ve Arka Ofis yazılımları ile işletmelerde merkezi yönetim ve kontrol imkanı sunuyor. Her tip işletmeye uygun esnek veri tabanı, kullanım kolaylığı, bütünleşik ve güvenli bir sistem olma özelliği ile özellikle büyümeyi hedefleyen zincir işletmelere uygun altyapıya sahip Vectron POS, hızlı ve kaliteli servis güvencesiyle işletmeye kar sağlamakta ve Omni’nin 7/24 saat sunduğu destekle haftanın 7 günü çalışan bu sektöre devamlı desteğini sürdürmekte.