CAN YAYINLARI OMNİ İLE RESTORAN SEKTÖRÜNDE…

Can Yayınları bünyesinde açılan Socrates Bistro, hizmet kalitesini Omni Vectron POS Sistemleri ile yükseltiyor.

Konforlu ve huzurlu bir atmosferde, dünya mutfağından seçme lezzetlere ve kendilerine özel kokteyl menüsüyle kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz bir mekan “Socrates Bistro”…

Can Sanat Yayınları’ndan Can ÖZ ve Uğur Baran YAĞMURLU ortaklığıyla İstanbul Nişantaşı’nda hizmet vermeye başlayan işletmenin konsepti, bünyesinde aylık olarak çıkan SOCRATES Spor Dergisinin felsefik yanından yola çıkarak oluşturuldu.

Şefin hazırladığı enfes yemek ve tatlı alternatifleriyle mekanda birbirinden farklı lezzetler tadabilirsiniz. İşletmede, yemeklerin daha sulu daha lezzetli kalmasını sağlayan “Sous Vide” denilen özel bir pişirme tekniği kullanılıyor. Bu yöntemle hazırlanan “Sous Vide Burger” ise şimdiden müşterilerin favorileri arasında yer alıyor.

Omni Vectron POS Sistemlerini tercih ederek sorunsuz ve güvenle çalışacağı bir otomasyon sistemine sahip olan Socrates Bistro, Omni Arka Ofis Sistemlerini de kullanarak merkezi satış, stok ve anlık veri takipleri ile işletmesinde etkin bir yönetim uyguluyor.

Omni Vectron POS Sistemleri ve Arka Ofis yazılımları ile işletmelerde merkezi yönetim ve kontrol imkanı sunuyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış noktası destek hizmeti sağlıyor.