CAPİTOL SPECTRUM’UN SİNEMALARI’NIN TERCİHİ OMNİ-VECTRON POS SİSTEMİ…

Alış Veriş Merkezlerinde Cafe&Cinema konsepti ile Capitol Spectrum Sinemalarında kültür ve sanat alanında bir ilki gerçekleştirmiş olan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, sinemalarını teknolojik gelişmeler doğrultusunda modern ve konforlu bir çizgide yenilemiş ve bugün İstanbul’un en önemli ve özel multiplex sinema salonlarından biri haline gelmiştir.

Capitol Spectrum Sinemaları’nın Omni – Vectron POS Sistemlerini tercih etme nedenlerini belirten Capitol Spectrum Sinemaları Genel Müdürü Alp ARSLANOmni A.Ş. gibi adını ve performansını kanıtlamış bir firma ile iş ve çözüm ortağı olmak ve bütünleşik POS çözümlerinde Mali Onaylı Yazar kasa özelliği olan Vectron POS’u kullanmak bize güven verdi. Bugüne kadar MyBilet Bilet Satış yazılımı ile kullandığımız Spectrum Card projesini de Vectron kasalar ile entegre ettik. NovaCRM programı ile müşterilerinin takibini yapabiliyor, yiyecek-içecek noktalarında alışveriş yapan müşterilerimize kişiye özel promosyonlar uygulayabiliyoruz” dedi.

Capitol Spectrum Sinemaları’nın kullandığı Omni çözümleri:

Vectron Vario Sistem Ünitesi
Her büyüklükteki, Restoran, fast-food, cafe/bar, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, Mali Onaylı Yazar Kasa seçeneğine sahip, sektöre özel tasarlanmış sabit satış noktası terminalidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan Restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

NovaCRM
Restoran, Fast-Food, Cafe türü işletmelere özgü CRM (Müşteri Takip ve Promosyon) sistemidir. OMNİ’nin sunduğu Vectron POS terminallerinden de bu sisteme online bağlantı kurarak servis sırasında müşteri ile ilgili tüm bilgilere ulaşmasını sağlar ve yaptığı tüm harcamaları müşterinin folyosuna işleyerek tüketim takibi ve promosyon için veriler biriktirir. Zincir işletmeler için merkezde kurulacak uygulama ile müşteri takibi, müşterilere kart tanıtımı, indirimler, promosyonlar tanıtılması sağlanır. Tüm işletmelerde yapılacak satış hareketleri müşteri bazlı olarak merkezi bir veri tabanından saklandığından, merkez ofisten müşterilerle ilgili detaylı satış raporları alınır.

Omni Genel Müdürü Fırat ERTAN ise “Kendisini geliştirmeye açık ve her tür yiyecek-içecek işletmelerinin yapısına uygun Vectron POS, şık tasarımı, kullanım kolaylığı, hızı, geniş ürün yelpazesi ve Omni’nin sunduğu 7/24 kesintisiz destekle performansını arttırmak isteyen ve ileriyi gören firmaların tercihi. Sektör için yeni geliştirdiğimiz Nova Arka Ofis ürünlerimiz müşterilerimizin işini kolaylaştırıyor ve büyüme hedeflerine yardımcı oluyor” şeklinde konuştu.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek dokunmatik ve tuşlu modelleri ile Restoran sektöründeki zincir Restoranların da tercihi olmakta. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş Mali Onaylı POS Sistemi Vectron, Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteği ile birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam ediyor.