OMNİ ARKA OFİS SİSTEMİ ” NovaBOS” PİYASADA…

Restoran sektörünün ihtiyaçlarına yönelik üretilen NovaBOS (Nova Back Office Suites) programları özellikle zincir işletmeler tarafından tercih ediliyor. Web tabanlı olan ve internet bağlantısının bulunduğu her noktadan erişilebilen programlar minimum yapılandırmaya sahip PC’lerde bile çalışarak program kullanım maliyetini en aza indiriyor.

NovaBOS; stokları firma-şube-gelir merkezi-depo bazında takip eden NovaStock, satış ve stokları raporlayan NovaLook, müşteriler ile ilgili promosyonları izleyen NovaCRM, siparişleri çağrı merkezi mantığı ile tek noktadan alarak mağazalara ileten NovaCall ve satış stok bilgilerini muhasebe programlarına entegre eden ara yüz programı NovaConnect ürünlerinden oluşmaktadır.

Omni tarafından Türkiye Restoran Sektörüne sunulan NovaBOS programları, kolay Web Arayüzü sayesinde yöneticilerin, hiçbir program eğitimi almadan, dünyanın herhangi bir yerinden işletmelerinin verilerini takip etmelerini sağlıyor. NovaBOS’un gelişmiş yetki seviye sistemi her kişinin sadece izni olan bölgeye giriş yapmasına, kendi yetki seviyesi dahilinde olan mağazaları görmesine izin veriyor.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan yazılımları, donanımı ile bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Kullanıcıların hiçbir program eğitimi almadan işletmelerinin verilerini takip etmelerini sağlıyor ve tek yazılım ile birden çok donanım çeşitliliği sunuyor.

Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.