ÖZSÜT’ÜN LEZZET GELENEĞİNE OMNİ-VECTRON TEKNOLOJİSİ EŞLİK EDECEK

Geleneksel lezzetin tatlı markası Özsüt, şubelerinde Omni-Vectron sistemlerini kullanmaya başladı. Özsüt, sektör için özel olarak tasarlanan Maliye Bakanlığı onaylı “Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi” ve merkezi yönetimi sağlayan özel raporlama modülü “VCommander Merkezi Yönetim Sistemi”ni tercih etti.

Hikayesine 1938 yılında İzmir’in Kemeraltı ilçesinde başlayan Özsüt, bugün toplam 160 şube ile hizmet veriyor. Müşterilerine muhallebi, peynir tatlısı, kazandibi, aşure ve ekmek kadayıfı gibi birçok geleneksel lezzeti tattıran Özsüt, zamanla ürün yelpazesine kahve, çikolata ve dondurmayı da ekledi. Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olan Özsüt, pastacı kimliği ile gelişip bugünkü kafe konseptine ulaştı. Ardından yenilenmeye salatadan pizzaya, kırmızı et çeşitlerinden makarnalara kadar birçok yerel lezzet sunan “Özsüt Atölye” ve çeşit çeşit ekmeğin bulunabildiği “Özsüt Fırın” konseptleriyle devam etti.

Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, Özsüt’ün tüm mağazalarında Omni-Vectron sistemlerini kullanma kararını Vectron’u bütünleşik ve güvenli bir çözüm ortağı olarak gördükleri için aldıklarını söyleyerek şunları ekledi: “Omni yazılımları zincir işletmelerde merkezi yönetim ve kontrol imkanı sağlıyor. Restoran sektörünün otomasyonunda öncü kuruluş Omni ile ortak bir çalışma içinde bulunmaktan ve 7 gün 24 saat boyunca verdikleri hizmetten oldukça memnunuz.”

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise “Omni A.Ş. Türkiye’nin kalbini fethetmiş Özsüt gibi bir kuruluşa çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktadır” dedi.

Özsüt’ün kullandığı Omni çözümleri:

• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi
Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özellikle fastfood, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemi’dir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi
Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron Pos, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek mali onaylı Vario modeliyle hızlı servis sektöründeki zincir işletmelerin tercihi olmakta. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş Mali Onaylı POS Sistemi Vectron, Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteği ile birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam ediyor.