İŞLETMENİZDE NAKİT PARAYI ORTADAN KALDIRIYORUZ!

Omni bonVito ile Beach Club, Okul Kantinleri, Disco, Gece Kulübü, Stadyum gibi işletmelerde Mobile Pro El Terminallerini kullanarak komple bir çözüm sunuyor.

Omni-Vectron Ön Ödemeli Kart Sistemi

NEDİR:

Beach Club, Okul Kantinleri, Disco, Gece Kulübü, Stadyum gibi işletmelere uygun Kartlı Ödeme sistemidir. İşletmede nakit para kullanımını ortadan kaldırır. Ön Ödemeli veya Kredi usulüne göre çalışır. Müşteriler sizin verdiğiniz müşteri kartlarına nakit para yükleyerek daha sonra işletmenizde nakit para olmadan ödeme yapabilirler. İstenen müşterilere kredi verilebilir.

NASIL ÇALIŞIR:

Kartlara POS sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapılır ve sonrasında yüklenen miktar kadar kullanım hakkı olur. Müşteri kartla ödeme yapmak istediğinde karşılık gelen ödeme yöntemi POS sisteminde seçilir ve kart okutulur. Ödeme işlemi tüm şubelerde yapılabilir. Kaybolması durumunda kart kolaylıkla yenilenebilir çünkü yüklenen kredi kartta değil sistemde tutulmaktadır.

Ön ödeme özelliğinin yanı sıra bireysel müşterilere, müşteri gruplarına ya da tüm müşterilerinize belirlediğiniz miktarda bir kredi limiti koyabilirsiniz.

AVANTAJLARI NEDİR:

Ön ödemeli kullanımda tüm müşteriler, müşteri grupları ya da bireysel müşteriler için müşteri kartına maksimum yükleme miktarını işletme belirler. Kart sahipleri kartla aylık, haftalık ya da günlük ne kadar harcama yapacaklarını belirleyerek yükleme yaparlar

Kredi tipi Kullanımda tüm müşteriler, müşteri grupları ya da bireysel müşteriler için açık kredi miktarını işletme belirler. Müşteri istediğinde sizin belirlediğiniz sınırı daha aşağıya çekebilir. Kredi, kart yerine sistemde tutulduğu için üst düzey güvenlik sağlar.

Müşteri Kartı modüllerine sahip bonVito Sadakat Sistemi konusunda bilgi almak için 444 66 64’ü arayarak demo isteyin..