Korona (Kovid-19) Salgınına Karşı Aldığımız Önlemler!

Değerli iş ortaklarımız;

OMNİ A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana, çalışanlarımızın sağlığına ve iş koşullarına her zaman dikkat etmekteyiz. Tüm dünyada etkisini sürdüren Covid-19 virüs salgını kapsamında resmi makamların duyurularına göre aldığımız önlemleri geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirmiştik. Bu hafta itibariyle de çalışanlarımızın bir kısmıyla “Uzaktan Çalışma” modeline geçtiğimizi belirtip, buna göre de aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz.

OMNİ A.Ş. olarak, ülkemizin en az zararla bu dönemi atlatacağını umarak bu süreçte anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Uzaktan Çalışma

Tüm çalışanlarımız için “Uzaktan Çalışma” modeline uygun biçimde donanımsal ve yazılımsal olarak yatırımlarımızı tamamlayarak, destek ekibimizle de sürekliliğe ve çalışan sağlığına maksimum özen gösterecek şekilde nöbet sistemi uygulamasına geçmiş bulunmaktayız.

Teknik Destek

Müşterilerimizin her türlü soru, öneri ve talepleri için santral hattımız aktif olduğundan telefon desteğimizde öncelikli olarak bu sistemi kullanmanızı rica ediyoruz. Yine de telefon desteği konusunda bir aksaklık olmaması için, “Uzaktan Çalışma” modeline uygun biçimde tüm alt yapımızı devreye aldık. Öncelikle sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek kurulum, keşif ve onarım gibi sahada veya merkezimizde sunduğumuz hizmetlerimizi de sizlerle sürekli iletişimde kalarak planlayacağımızı bildirmek isteriz.

Toplantılar ve Sunumlar

Özellikle sahada satış ekibinde görev alan çalışanlarımızın önceden belirlenmiş toplantı ve satış görüşmelerini video konferans biçiminde yapabilmeleri için gerekli altyapıyı sağladık. Bu hafta itibariyle de önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek tüm toplantı ve görüşmeleri de uzaktan yapılacak şekilde planlamasını yaptık.

Etkinlikler

OMNİ A.Ş. olarak yıl içerisinde hem müşterilerimizle yakın ilişkiler kurmak hem de hizmet verdiğimiz sektörlerde destekleyici bir unsur olmak için birçok etkinliğe katılıyoruz. Hali hazırda katılmayı planladığımız etkinliklerin birçoğu takvimlerini değiştirmek zorunda kaldı. Biz de buna uygun şekilde katılımlarımızı geçici olarak erteledik.