OmniDINER ile Sıfır Temas, Sıfır Risk!

Değerli İş Ortağımız;

Tüm dünyada etkisini gösteren COVID-19 virüs salgını kapsamında alınan önlemlerle birlikte, normale dönüş planlarında iş süreçlerinizi zorlayacak konularda size yardımcı olacak yeni ürünümüz OmniDINER ile tanıştırmaktan gurur duyarız!

Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz 1 ana modül 3 ek modülden oluşan bu sistem işletme içinde veya paket servis siparişlerinizi yönetmenin en akıllıca yolu! Üstelik OmniDINER Vectron ve OmniPOS Interface ile entegre çalışır, tüm siparişler sisteme otomatik olarak işlenip raporlanır.

İşte OmniDINER’ın işletmenizde kullanabileceğiniz modülleri:

Web Sipariş & QR E-Menü Modülü

Müşterilerinizin paket servis ve gel-al talepleri ile ödemelerini aracı-komisyon ücreti olmadan direkt olarak alabileceğiniz size özel bir web sitesi sunar.

İşletmenize ait web siteniz varsa online sipariş modülünü web sitenize entegre edebilir, web siteniz yoksa kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi hazırlanır. Aynı modül içinde bulunan QR E-menü ile yerinde hizmet almak isteyen müşterileriniz için fiziki menü ile teması ortadan kaldırarak, masada yer alacak QR Kod ile E-Menü’ ye ulaşıp siparişlerini iletmelerini sağlayabilirsiniz.

QR Kod ile Masada Sipariş & Ödeme Modülü

Özellikle Covid-19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet vermenizi sağlar. İşletmenizi ziyaret eden misafirleriniz masalarındaki QR kodu okutarak herhangi bir uygulama indirmeden E-menünüze ulaşabilirler. İster servis personel yardımıyla sözlü olarak, isterlerse sistem üzerinden siparişlerini verebilirler. Sistem üzerinden verilen siparişler Vectron ve OmniPOS Interface aracılığı ile direkt olarak mutfağa iletilir. Müşterileriniz aynı ekran üzerinden dilerse ödeme işlemini de temassız olarak gerçekleştirebilir.

Mobil Uygulama Modülü

Size özel tasarlanmış iOS ve Android tabanlı, online sipariş, rezervasyon, geri bildirim ve navigasyon gibi özellikler barındıran kullanıcı dostu bir mobil uygulamaya sahip olarak markanıza prestij katabilirsiniz.

Sadakat Modülü

Bu modül yardımıyla müşterilerinizin beğeni ve tercihlerini sistematik olarak analiz edebilirsiniz. Böylece hangi müşterinizin hangi kampanyanızdan yararlanmak isteyeceğini kolayca tahmin edebilir, verimli kampanyalar uygulayabilirsiniz.

Siz de hemen OmniDINER ile tanışın işletmenize özel Web Sipariş & QR E-menü ve Mobil APP üzerinden siparişlerinizi direkt olarak alın, dijitalleşin. Fiziki menü maliyetinden kurtulun, fiyat güncellemelerini ve kampanyalarınızı anında gerçekleştirin. Masada siparişi iletirken ödemeyi de gerçekleştirmek isteyen müşterilerinize QR E-Menü Masada Sipariş & Ödeme aracılığıyla hizmet verin. OmniDINER’ın size sağladığı Sadakat programı ile hedefini bulan etkili kampanyalar düzenleyin.

Bizi hemen 444 66 64 numaralı telefondan arayın veya info@omni.com.tr adresimize mail atın, sizi ziyaret edelim. Siz de işletmeniz için OmniDINER’ı tercih edin, müşterilerinize sıfır temas ile güvenli hizmet verin!