Lokanta Otomasyonu İçin Doğru Tercih: Omni

Lokanta otomasyon sistemi kurmak işletmeniz için önemli bir karardır.  Belli bir bütçe ayırarak yatırım yapacağınız bu sistemin kusursuz çalışması önemlidir. Ve donanımlarının uzun yıllar arıza vermeden yüksek performans göstermesi, kuracağınız restaurant otomasyon sisteminden en büyük beklentiniz olacaktır. Çünkü bir lokanta otomasyonuna sahip olmak size sadece operasyonel işlerinizde kolaylık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işlerinizin büyümesine yardımcı olan sermaye yatırımınızın bir parçasıdır. Bu nedenle de sistemin sürekli ve sorunsuz çalışmasını beklersiniz.

Tüm bu nedenlerle sistemi satın alacağınız çözüm ortağınızın bazı niteliklere sahip olduğundan emin olmalı, yola güvenebileceğiniz bir iş ortağı ile çıkmalısınız.

Lokanta Otomasyon Sistemlerinde Lider Marka: Omni – Vectron

1996 yılında kurulan Omni cafe, bar, restoran, fast-food, kulüp, pastane, sinema ve okul kantinleri gibi konuk ağırlama sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin kolaylıkla ve güvenle kullanabileceği POS otomasyonlarını sağlamaktadır.

Müşterilerine 7/24 kesintisiz teknik destek vererek satış sonrasında da onların yanındayız. Omni, deneyimli ekibi, yılların bilgi birikimi ve optimum fiyat / kalite oranı ile sizin için en iyi seçim olacaktır.

Siz de yeni bir işletme açmak veya mevcut işletmenize bir lokanta otomasyonu programı kurmak istiyorsanız bize başvurun. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş Omni – Vectron POS çözümleri ile tanışın. Bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya mesajınızı info@omni.com.tr mail adresi ile bize iletebilirsiniz.

Omni Kariyer.net’te

Omni Blog