Omni’nin Güvenli Çözümleriyle Yurt Dışındaki İşlerinizi Emin Adımlarla Büyütün

Omni olarak 1996 yılından bu yana satış noktası otomasyon (POS) çözümleri sağlamaktayız. Bugüne kadar iş ortağımız birçok markanın büyüme yolculuğunda onlarla birlikte yürüdük ve karşılarına çıkan zorlukları aşmalarında onlara yardımcı olduk. Omni A.Ş. olarak sunduğumuz efektif çözümlerle markanızın Kıbrıs, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlerde büyüme yolculuğunda yanınızdayız.

POS Denilince Yurt Dışına Açılan Firmaların İlk Tercihi

Omni olarak yurt dışına açılan firmaların yaşayabilecekleri operasyonel sorunları biliyoruz. Bu yüzden operasyonel verimliliğinizi maksimum düzeye çıkmasını sağlayacak Omni Arka Ofis Programı Nova ile Vectron terminallerinizin tam entegre çalışmasını sağlıyor, maliyet kontrol sisteminizin kontrolünün tamamen sizde olmasını kolaylaştırıyoruz. Bu sayede istemli ya da istem dışı kayıp ve kaçakların önüne geçerek kurumunuzun maksimum verimlilikle çalışmasını sağlıyoruz.

Omni – Vectron POS: Açık Yok!

İşletmenize sunduğumuz benzersiz çözümlerin ardında Omni – Vectron POS’un gücü var. Her büyüklükteki restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri vb. gibi yiyecek içecek işletmelerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen Vectron POS, 1990 yılından bu yana üstün Alman teknolojisiyle geliştiriliyor ve dünyanın dört bir yanında 250.000’den fazla POS kuruluşu tarafından tercih ediliyor. 30 yılı aşkın bir süredir gerçek çalışma koşullarında test edilerek geliştirilen bu sistem, iş akışlarında hataya yeri olmayanların tercihi.

Nerede Olursanız Olun, Tüm Kontrol Sizde

Omni – Vectron POS, gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde tüm kontrolün her zaman sizde olmasını sağlıyor. Üstelik bunun için sadece bir internet bağlantısına sahip olmanız yeterli. Tamamen online çalışan bu sistem sayesinde, iş seyahatlerinizde de işletmenizin durumunu görüntülemeniz mümkün. İşletmenizin raporlama gücünü artıracak sistemlerimizin bir diğer avantajlı özelliği de farklı para birimlerini desteklemesi. Bu sayede iş yaptığınız ülkenin koşullarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamanız mümkün.

Tam Size Göre

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler sunmak, Omni A.Ş. olarak en büyük önceliğimiz. Yurt dışında açacağınız küçük bir şube ya da büyük bir mağazanız için ihtiyacını duyacağınız tüm satış noktası çözümler Omni’de.

Siz, yurt dışındaki büyüme stratejinize odaklanın. Satış noktasındaki otomasyon sorunlarının çözümünü bize bırakın. Omni A.Ş. olarak sunduğumuz yazılım ve donanım çözümleriyle markanızın yurt dışında büyüme yolculuğunda birlikte yok alalım.

Omni teknolojileriyle markanızın yurt dışında büyümesi için bizi arayın.