QR E-Menü ile Pandemi Döneminde Satış Kaybı Yok!

Salgın döneminde Omni QR E-Menü kullananlar kazandı, satış kaybı yaşamadı! İşletmelerinde “Sıfır Temas Sıfır Risk” ilkesini benimseyen ve kâğıt menüleri kaldırarak OmniDiner’ a geçen restoran ve cafeler pandemi döneminin kazananları oldu. OMNİ’ nin en çok talep gören ve beğenilen yeni ürünü QR E-Menü’ yü kullananlar çok memnun.

QR E-Menü’ ye Geçen Restoranlar Gün Geçtikçe Artıyor!

OmniDiner’ı tercih eden işletmelerden yalnızca birkaçı. 20 farklı marka ve toplam 63 şubeye OmniDiner ürünlerinden kurulumlar gerçekleşti ve bu işletmelerde kâğıt menü yerini dijital menüye bıraktı.

QR E-Menü’yü Midpoint’ in tüm şubelerinde deneyimleyen Satınalma Müdürü Batıkaan Murat’ın görüşleri: OmniDiner QR E-Menü’yü kullanmaya başlayan ilk zincir işletmelerden biriyiz. Bildiğiniz gibi, salgın döneminde cafe ve restoranların alması gereken bir dizi hijyen önlemi var. En büyük riski taşıyan ve en çok temas edilen eşya menüler. Durum böyle olunca QR E-Menü’ ye geçmeye karar verdik. OMNİ tarafından çok kısa sürede oluşturulan QR E-Menü ile şubelerimizde menü temasını minimuma indirdik. Aynı zamanda menümüzün dijital ortamda olması fiyat veya içeriklerdeki değişiklikleri hiçbir baskı maliyetine katlanmadan sistem üzerinden uygulayabilmek bizim için büyük bir konfor haline geldi.”

Siz de OmniDiner QR E-Menü ile kâğıt menüleri kaldırıp servis ettiğiniz tüm ürünleri dijital menünüze kaydedebilir, masalara koyduğunuz QR kod ile müşterilerinizin uygulama indirmesine gerek kalmadan tarayıcılarında görüntüledikleri menünüzden sipariş vermesini sağlayabilirsiniz. OmniDiner modüllerinin tamamı Omni-Vectron ve Omni POS sistemleriyle ile entegre çalışır.

Şimdi, hemen işletmenizde OmniDiner’ ı tercih edin, menü temasını da riski de sıfıra indirin. Detaylı bilgi için bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.